Wpis z mikrobloga

Co mi się wyświetliło na #facebook teraz ( _)

Najbardziej puszczalska laska z mojego roku na studiach, która miała spokojnie kilkadziesiąt kolesi zaliczonych, która potrafiła w klubie zaciągnąć ochroniarza do kantorka i mu oblodzić wyszła właśnie za mąż.

Przepiękne fotki ze ślubu. Gość zwykły, przeciętny z wyglądu. W takich nie gustowała wcześniej nigdy. Programista middle developer robiący dla jakiejś amerykańskiej firmy, ale mieszkający w Polsce. Na 100% nie ma zielonego pojęcia o przeszłości swojej świeżo upieczonej żony.

Masakra.

#blackpill #redpill #p0lka #zwiazki #slub #logikarozowychpaskow #seks #studia #studbaza #programista15k #programowanie #pracait
  • 95
@Saddam_Husajn: znam takie przypadki, ale koniec końców i tak zawsze się rozstają i baba zostaje z niczym. Zresztą chłopy co dobrze zarabiają i biorą na żonę takie szony to też debile. To nie jest tak, że można zataić swój przebieg, z #!$%@? nie ma wyjścia.


@4mmc-enjoyer: Takie chłopy raczej nie są zbyt lotni w konwenanse towarzyskie.
@Saddam_Husajn: @4mmc-enjoyer:

Możecie mi wytłumaczyć po czym rozpoznacie, że laska x lat temu skakała na #!$%@? jak #!$%@?, a która nie ? xD

Moim zdaniem o ile to nie jest jakaś głupia karyna, to laski się dobrze kamuflują z takimi rzeczami, jeśli chłop jest totalnie spoza towarzystwa to skąd on ma wiedzieć co jego dziewczyna, potem narzeczona, a finalnie żona odwalała X lat temu ?


@lentilek: aż mi się
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.