Wpis z mikrobloga

Co mi się wyświetliło na #facebook teraz ( _)

Najbardziej puszczalska laska z mojego roku na studiach, która miała spokojnie kilkadziesiąt kolesi zaliczonych, która potrafiła w klubie zaciągnąć ochroniarza do kantorka i mu oblodzić wyszła właśnie za mąż.

Przepiękne fotki ze ślubu. Gość zwykły, przeciętny z wyglądu. W takich nie gustowała wcześniej nigdy. Programista middle developer robiący dla jakiejś amerykańskiej firmy, ale mieszkający w Polsce. Na 100% nie ma zielonego pojęcia o przeszłości swojej świeżo upieczonej żony.

Masakra.

#blackpill #redpill #p0lka #zwiazki #slub #logikarozowychpaskow #seks #studia #studbaza #programista15k #programowanie #pracait
  • 95
Masakra.


@Saddam_Husajn: Trochę życie, laska jak jest sprytna to spadnie na 4 łapy bo przecież nikt nie ma na twarzy wypisanego liczniku. Aż mi się przypomina historia z reddita gdzie gościu opisywał jak się dowiedział, że jego narzeczona "mocno" bawiła się na studiach a powiedziała to jej siostra z głupoty. Później się dowiedział, że kolesi z którymi miała wielokąty ma dalej w znajomych na facebooku ( ͡° ͜ʖ ͡
@Saddam_Husajn: @4mmc-enjoyer:
Możecie mi wytłumaczyć po czym rozpoznacie, że laska x lat temu skakała na #!$%@? jak #!$%@?, a która nie ? xD
Moim zdaniem o ile to nie jest jakaś głupia karyna, to laski się dobrze kamuflują z takimi rzeczami, jeśli chłop jest totalnie spoza towarzystwa to skąd on ma wiedzieć co jego dziewczyna, potem narzeczona, a finalnie żona odwalała X lat temu ?

Bo co ? bo dobrze
@lentilek: Ona była moją dalszą znajomą z roku. Mieliśmy wspólnych znajomych i często imprezowaliśmy więc widziało się i słyszało to i owo.

A ogólnie w jaki sposób można wywnioskować że laska się pruje? Ma charakterystyczny styl bycia. Wysyła sygnały zainteresowania, wali dużo podtekstów, chętnie się upija, jest aż zbyt towarzyska.
klasyczne podejście różowych


@czescmampytanie: No to hej, jestem niebieski i mam totalnie wyrąbane w to ile i z kim i kiedy kto spał. Mam głęboko gdzieś czy spała z 1 czy 1000, i dokładnie tak samo traktuje niebieskich (hehe januszek zaraz ci opowie śmieszny kawał o dobrym kluczu hehe) nie wazne czy mieli 1 czy 1000. Ani trochę mnie to nie interesuje, a na informację maksymalnie wzruszę ramionami.
Do tego jako
@lentilek: Ona była moją dalszą znajomą z roku. Mieliśmy wspólnych znajomych i często imprezowaliśmy więc widziało się i słyszało to i owo.


@Saddam_Husajn: Znaczy tak jak pisałem, no rozumiem że ty ją kojarzysz i w mniejszy lub większy sposób śledziłeś jej życie, bo była znajomą. Chodzi mi o to jak chłop zewnątrz ma to wiedzieć,

Ma charakterystyczny styl bycia. Wysyła sygnały zainteresowania, wali dużo podtekstów, chętnie się upija, jest aż