Wpis z mikrobloga

Co mi się wyświetliło na #facebook teraz ( _)

Najbardziej puszczalska laska z mojego roku na studiach, która miała spokojnie kilkadziesiąt kolesi zaliczonych, która potrafiła w klubie zaciągnąć ochroniarza do kantorka i mu oblodzić wyszła właśnie za mąż.

Przepiękne fotki ze ślubu. Gość zwykły, przeciętny z wyglądu. W takich nie gustowała wcześniej nigdy. Programista middle developer robiący dla jakiejś amerykańskiej firmy, ale mieszkający w Polsce. Na 100% nie ma zielonego pojęcia o przeszłości swojej świeżo upieczonej żony.

Masakra.

#blackpill #redpill #p0lka #zwiazki #slub #logikarozowychpaskow #seks #studia #studbaza #programista15k #programowanie #pracait
  • 95
Po to, że jak takie szmacisko wejdzie w związek, to kwestia czasu aż zapragnie znowu emocji i oblodzi komuś w klubie


@bezprzypau:

Tak tak oczywiście, ludzie się przecież nie zmieniają i nie zaczynają im się ich aktywności nudzić.

Ty nie chciałabyś znać przeszłości swojego małżonka? xD


@bezprzypau:

Dla dobra związku właśnie nie chcę znać. Co innego jak sam mi powie ale wtedy będę musiała się do tego ustosunkować. Jeśli nie
@Saddam_Husajn: Klasyczek:) To jest typowy kobiecy solipsyzm, o którym ładnie mówił Lew-Starowicz, ale obecnie nie mam skrina z jego książki pod ręką. Kobiety naprawdę potrafią wyprzeć swoją historię matrymonialną i zupełnie na serio udawać, że się ona nie wydarzyła.
Polecam fragment od 50 min:

https://www.youtube.com/watch?v=spxvndFxOvg&ab_channel=AniaKolasinska

Babka się zapędziła i w eufemistyczny sposób przekazała prostą prawdę alfa f***, beta bucks. Bardzo ładnie chciała ominąć temat albo inaczej, nadać mu wyższej rangi, jakiejś
@AlienFromWenus: A który ruchacz szuka dziewicy niby? Z dziewicami jest tak że nic w łóżku nie potrafią a do tego potrafią się zakochać już po pierwszym razie nawet jeśli był on beznadziejny. Później trzeba takiej lasce złamać serce oznajmiając że nic z tego nie będzie. Wbrew pozorom nie każdy facet to lubi. Innymi słowy same problemy jeżeli zależy komuś tylko na seksie.
Chyba za dużo netflixa się naoglądałaś, że w takie historie wierzysz xD


@bezprzypau:

Skąd takie przekonanie że oglądam takie rzeczy na Netflix? Może sam oglądasz jakiś badziew i stąd przekonanie, że ktoś kto kiedyś korzystał z życia nie potrafi zmienić priorytetów?