Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie dziwcie się (mówie do kobiet i mężczyzn), że nie możecie poznać nikogo używając głównie #tinder bo sam jestem przykładem że ta apka każdemu zryje banie. Powiem więcej.. każdy kto używał tindera przez dłuższy czas nie może normalnie funkcjonować w relacjach.

1) Sam zostałem zghostowany milion razy co nie było fajne ale po długim korzystaniu z tindera sam zacząłem nieświadomie to robić i to nawet nie dlatego że coś mi nie pasowało ale dlatego że mój mózg wyuczył się że tak wyglądają relacje. Poznajesz kogoś i z błachego powodu ghostujesz i szukasz dalej ideału który nigdy nie znajdziesz.
2) Poznałem wiele kobiet i tinder to jakaś mekka osób mających problemy psychiczne. W teorii powinny tam być najładniejsze kobiety które nie mogą nikogo znaleźć na żywo bo szukają top facetów. W praktyce siedzą tam przeciętne kobiety, które opdychają każdego na żywo, borderki, toksyczki z kompleksami i wybujałym ego.
3) Będąc przeciętnym/ładnym ugrasz wiele na żywo, bo jesteś ciągle widoczny. Na tinder jesteś tylko przez chwile po założeniu konta a potem spadasz na dół, więc to nie jest tak że nikt cie nie chce tylko NIKT CIE NIE WIDZI.

#przegryw #zwiazki #relacje #przemyslenia #psychologia #badoo #tfwnogf #podrywajzwykopem #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #blackpill #redpill #polka #p0lka #samotnosc #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie dziwcie się (mówie do kobiet i mężczyzn),...

źródło: main_22randkowanie_na_przestrzeni_lat~1

Pobierz
  • 23
@mirko_anonim: ale dlaczego ty się dziwisz w ogóle, ze kobiety ghostuja albo nie odpisują? Czy ty wiesz co dzieje się na tinderze jakiejkolwiek dziewczyny? Wysyp wiadomości typu: Hej, co tam, odpisz lub niemoralnych propozycji i to nie jeden czy dwa przypadki tylko 90%. Problem leży tylko i wyłącznie w was samych - nie znacie umiaru a swoimi Hej, co tam nie zainteresujecie żadnej kobiety, chyba ze jesteście z wyglądu czadami 10/10
@Mamaboss: moja droga ja zagaduje normalnie , często odnosząc się do opisu badz zdjec,a jeżeli nie mogę do czego sie zaczepic to pytam "jak mija dzien?" , efekt? 3/4 to ghosting od początku wiec przestań pieprzyc ...
Z tej pozostalej 1/4 też jestem w zdecydowanej większości przypadków
ghostowany na późniejszym etapie
Ta apka to dno, rak
@mirko_anonim: Aplikacje mają to do siebie, że ludzie oceniają się bardzo powierzchownie. Jeśli nie masz wyglądu, to musisz się wysilić i nawiązać jakiś ciekawy dialog, czymś zaintrygować, jakoś się wyróżnić spośród reszty. Jeśli nie masz ani tego ani tego, to zostają same porażki. Życie. Trzeba znać swoje miejsce na rynku matrymonialnym :)))
@mirko_anonim: sam fakt że kobieta jest na tinderze oznacza że ma coś nie tak z banią,
Nie ważne czy brzydka czy ładna,
Ładna lub przeciętna nawet kobieta jest zagadywana kilkanaście -kilkadziesiat razy na tydzień.
Nie robiąc nic.
Jeśli się uśmiechnie lub wykaże zainteresowanie to miała by setki podejśc, zagadań tygodniowo od facetów.
Więc po co ma używać tindera???

No właśnie bo nawet jej się uśmiechnąć nie chce na żywo do faceta.
moja droga ja zagaduje normalnie , często odnosząc się do opisu badz zdjec,a jeżeli nie mogę do czego sie zaczepic to pytam "jak mija dzien?" , efekt? 3/4 to ghosting od początku wiec przestań pieprzyc ...

Z tej pozostalej 1/4 też jestem w zdecydowanej większości przypadków

ghostowany na późniejszym etapie

Ta apka to dno, rak


@Maxior99: zmarnowałeś tyle czasu i nawet nie doszedłeś do etapu spotkania,
Na żywo zagadasz i wiesz
@Pasterz30: no i lepiej dostać kosza odrazu niż marnować tygodnie i wiele godzin na pisanie z różnymi babami a po pierwszej randce dostać kosza bo jej się twój głos lub maniera nie spodobała,

To tak jakby chodzić do cukierni po tort a próbkę do skosztowania zamawiać z aliekspress xddd
@adamsowaanon no to lecimy dalej. Podchodzenie na zywo wymaga odwagi, dobrego otwieracza i nie masz pewnosci czy dziewczyna jest wolna, czy kogos szuka, czy zaraz nie dostaniesz #!$%@? od jej chlopa. Na portalach piszesz max kilka zdan siedzac na kiblu, umawiasz sie i te problemy ktore opisalem powyzej przeskakujesz. Oczywiscie laski dzis sa #!$%@? wszedzie i dalbym sobie spokoj i tu i tu
@Pasterz30: w rozmowie jeśli jest zainteresowana to w ciągu 5 minut max już będzie wiadomo czy ma chłopa, bo twarzy i zachowaniu oboje się dowiecie czy warto iść w to dalej,


Kilka tatuaży więcej i kolczyków

Da się ocenić czy kobieta jest ciepła z charakteru czy wredna, bardziej niż przez text na aplikacjach,

Oszczędzasz kupę kasy i nie musisz przedzierać się przez hordy spermiarzy na tych śmiesznych aplikacjach.

Ja miałem na
@Pasterz30: tak miałem kilka związków z milfami poznanymi na żywo, z obecną Amerykanką już 4 lata,

A na online app tylko wariatki i dziwne uszkodzone egzemplarze znalazłem,

1 na 300-400 par to był związek lub ons bo albo mnie okłamały i przychodziły walenie z problemami skórnymi albo zachowywały się dziwnie i telefon w łapie nonstop podczas randkowania
@Pasterz30: tak w UK mieszkam.

Pozwól że wyjaśnię, skopiowany mój wcześniejszy komentarz:

pOlki, dziękuję za niedanie mi doopy kilka lat temu szczególnie te w UK,
Dzięki wam mam super życie.
Już po dwóch pOlkach u których prubowałem widzę że wpakował bym się w nudne, toksyczne życie, cycki małe i sflaczałe, wieczny grymas bo Chada Anglika nie upolowały a już po 30-37 lat mają, do tego bezdzietne, w tej samej robocie od
@adamsowaanon: nie no to o czym my gadamy. W Anglii masz normalne kobiety, sporo imigrantek z calego swiata. To Polska jest nazywana burdelem Europy (ofc tylko dla zagraniczniakow). Jak w PL jakas na ulicy poderwiesz na slowianski ryj to daj znac xD