Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Okres między 25-30 to brutalny #agepill (nawet dla normików) i trailer tego co cie czeka w przyszłości. Myślisz, że masz czas albo zegar biologiczny cie nie dotyczy? W młodości wydawało ci się, że będziesz nieśmiertelny i miałeś panienki na studiach więc wszystko będzie git? Życie singla fajnie wygląda na filmach i memach? To poczekaj do 30-stki.. Oto moja lista gdzie z low-normika powoli przepoczwarzam się w przegrywa samotnika dzikusa:
1) Umówmy się, młode laski wolą starszych ale nie po 25 r.ż. Wolą starszych ale nie zmęczonych pracą i życiem "starszych panów" tylko dynamicznych gości, z którymi i pojeżdżą nocą sportową furą i pooglądają netflixa do późna w nocy. Starszych (może nie chadów) ale z fajnymi gęstymi włosami, brakiem zmarszczek, lekko umięśnionych i energicznych. Nie samotników, którzy rano muszą wstać do pracy i ogólnie to zmęczeni życiem, ze starą Skodą Octavią, lekkim brzuszkiem i początkami siwizny. Starszych od nich ale nadal młodych gości one mają na pęczki w klasie, w szkole, na instagramie, na fejsbuku. O pannach w okolicach twojego wieku nie wspominam bo po prostu wolnych nie ma. Laski z dziećmi? Nadal zbyt dumne i jak już będziesz na tyle zdesperowany żeby spróbować to licz się z tym, że musisz się mocno postarać o względy bez gwarancji sukcesu.
2) Zdrowie/sport/sylwetka/wygląd. Mimo, że i tak sporo ćwiczę to wcale nie wyglądam jakoś lepiej niż goście około 30-stki bo sporo w takim wieku chodzi na siłownie. Być może to efekt ciągłej rywalizacji. Sporo widzę par 30+ gdzie gość wygląda sylwetkowo bardzo dobrze a laska jest przy kości. Co do zdrowia to jakikolwiek alkohol to gwarantowana senność a na drugi dzień potężny kac i zgaga. Trzeba patrzyć co się je. Ciężko pozbyć się brzuszka, bo wszystko tam się odkłada. Coraz mniej włosów. Zmęczone oczy. Gorsza cera, brak tego blasku. Pojawiają się choroby i dolegliwości, o których wcześniej nie myślałeś.
3) finanse/praca/kariera. Tutaj właściwie ciężko o eksperymentowanie. Na co sobie zapracowałeś to masz ale od 30-latka oczekuje się więcej. Najbardziej martwi posiadanie własnego mieszkania gdzie jestes uziemiony na dziesiąt lat i jako singiel będziesz miał wysoką ratę, więc raczej musisz się wstrzymać z nieprzewidzianymi wydatkami lub planami o zmianach miejsca zamieszkania. Fajnie jakbyś już miał auto. Wszystko jako singiel będzie droższe. Jak stracisz pracę to nie możesz sobie neetować u mamy bo szybko opłaty i kredyty upomną się o ciebie. Nie ukrywajmy też, że zaradność/atrakcyjność w tym wieku jest x5 bardziej widziana przez twoje zarobki i jak zarabiasz sobie 5k to to jest nic bo one też tyle zarabiają albo więcej.
4) Samotność, samotność, samotność. Jedziesz na wakacje? Chodź sobie do baru sam, na wycieczki sam i sam sobie rezerwuj leżak na plaży a potem spinaj się żeby nikt ci nie ukradł rzeczy gdy idziesz do morza xD do knajpy chodzą pary, na imprezy pary, w sklepie pary, w kinie pary. Sylwester sam, walentynki sam, urodziny sam, wakacje sam, święta sam. Dawni znajomi? Ci wszyscy samce alfa i klasowe oskarki? "Paaaanie, dorośnij i załóż sobie rodzinę jak my i przestań być dziecinny. Nie mamy czasu a zresztą jutro trzeba wstać do roboty".

#samotnosc #przegryw #tfwnogf #zycie #gorzkiezale #wykop30plus #mlodosc #doroslosc #blackpill #feels #tinder #badoo #zwiazki #randki #singiel #single



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Okres między 25-30 to brutalny #agepill (nawe...

źródło: 53bda1b3c1391b2bea29ea37792e2aa389d6891d2a15479348ca0faa51f2ce9d

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@mirko_anonim e tam, chyba przesada
Ja to łysy jestem od 18-19 roku życia.

To więc się nie zmieniło.
Uważam, że dynamina, obycie z ludźmi, sylwetka jest mniej więcej w peaku. Może być lepiej.
Zarobki - przy tej ilości pracy i w mieście powiatowym chyba spoko.
Tylko po prostu:
1. Morda i łysy łeb nie pomagają.
2. Mając 29 lvl musiałbym szukać dziewczyny koło 18-20, bo reszta zajęta, nieatrakcyjna lub wyjechała na studia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja w wieku 30 lat wyglądam lepiej i podobam się sobie bardziej niż jak miałem te 20 czy 25 lat. No i wreszcie dziewczyny same do mnie zagadują. Jednak nie ukrywam jest to wynik sporego looksmaxxingu ale w wieku <25 lat nie miałem pojęcia jak o siebie zadbać no i możliwości wtedy też były mniejsze. Największym problemem obecnie jest dla mnie brak czasu bo praca + studia i zmęczenie po
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: #!$%@?, ile można. Zrób sobie test symulacji, zagaduj dziennie 10 losowych kobiet na ulicy. Po tygodniu zaczniesz się przełamywać, po miesiącu zagadasz do 300 kobiet i poznasz co najmniej kilka i zauważysz, co Ty #!$%@?. Co masz do stracenia? XD
  • Odpowiedz
jest to wynik sporego looksmaxxingu


@nietoperze20: co takiego zrobiłeś? Zawsze mnie to ciekawiło co można niby zrobić żeby sobie podbić atrakcyjność. Wiadomo zęby, soczewki zamiast binokli jak ktoś nosi, przeszczep włosów, ubiór.... no ale to raptem wyjdzie z 0,5pkt. Nie oszukujmy się ale kształtu mordy i wzrostu nie zmienisz a to jest 90% sukcesu.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim to se zobacz jak faceci w małżeństwach wyglądają, jeśli ich życie przepełnione jest stresem, wychowywaniem dzieciaków, praca na dwa etaty i w związku z tym problemami z samopoczuciem, gorszym wyglądem i chronicznym brakiem czasu na jakikolwiek życiowy rozwój czy to rozwój sylwetki, rozwój psychiczny czy zawodowy.

Jesteś singlem? Przestań narzekać i ciesz się chłopie. Masz sporo wolnego czasu który można zainwestować w tyle rzeczy które dużo bardziej Ci się zwrócą, aniżeli
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja się też odniosę do twojego marudzenia bo wiem jak to jest być samotnym. Więc po pierwsze związek jakikolwiek by nie był czy formalny, czy nieformalny nie jest gwarancją szczęścia w życiu. Udany związek tak, jak najbardziej daje satysfakcję i radość, ale tylko udany. Też mi jest smutno, że nie mam faceta, ale prawda jest taka, że wiele kobiet w małżeństwach wcale nie jest tak super szczęśliwa jak sobie wymarzyła
  • Odpowiedz
@De_Fault Ja też jestem 30 latkiem i rok temu laska mnie rzuciła po 5 latach związku, zacząłem czytać o looksmaxxingu i faktycznie zadziałało, ale to wymaga pracy. Największa różnica to siłownia i zejście do niskiego poziomu tłuszczu (chyba, że masz odwrotny problem i jesteś chudzielcem), przy niskim poziomie tkanki tłuszczowej całkowicie zmienia Ci się twarz, do tego ogarnięta fryzura i dopasowane ciuchy, jak to masz ogarnięte to pójdzie z górki (nie dotyczy
  • Odpowiedz
@De_Fault:

co takiego zrobiłeś? Zawsze mnie to ciekawiło co można niby zrobić żeby sobie podbić atrakcyjność.


Wymienię to co mi się sprawdziło, ale nie traktujcie tego jako wyznacznika dla siebie bo u każdego zadziała co innego. Na pewno pomocny dla mnie jest zdrowy styl życia, zdrowa dieta, aktywność fizyczna, zero alkoholu i fajek, poprawa fryzury, dobry ubiór, poprawa kondycji skóry przez codzienną pielęgnację twarzy (nawilżanie, spf, retinoidy, kwasy), medycyna estetyczna w
  • Odpowiedz
@Pasterz30: to nie bait i nie zrobiłem żadnej operacji plastycznej, przeczytaj mój wpis ze zrozumieniem. No i laski podchodzą i zagadują co w tym dziwnego? Nie napisałem nigdzie, że jestem oblegany przez dziewczyny. ale w ciągu kilku ostatnich miesięcy kilka lasek do mnie zagadało nie wiem czy w celach matrymonialnych czy po prostu chciały być miłe xD
  • Odpowiedz
Umówmy się, młode laski wolą starszych ale nie po 25 r.ż.

Wolą starszych ale nie zmęczonych pracą i życiem "starszych panów" tylko dynamicznych gości, z którymi i pojeżdżą nocą sportową furą i pooglądają netflixa do późna w nocy


@mirko_anonim: Jak myślisz, jak wielu chłopaków do 25 roku życia, w kraju gdzie średnie wynagrodzenie to 7k brutto stać na sportową furę? Ludzie się dobierają różnie, a zbyt duża różnica wieku zwykle przeszkadza.
  • Odpowiedz
Na pewno pomocny dla mnie jest zdrowy styl życia, zdrowa dieta, aktywność fizyczna, zero alkoholu i fajek, poprawa fryzury, dobry ubiór, poprawa kondycji skóry przez codzienną pielęgnację twarzy (nawilżanie, spf, retinoidy, kwasy), medycyna estetyczna w tym wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, korekta nosa, korekta linii żuchwy. wypełnienie lwiej zmarszczki, botoks czoła i lwiej, lekkie wypełnienie ust, zniwelowanie blizn potrądzikowych laserem co2 i rf mikroigłowa.


@nietoperze20: Ile to kosztowało?
  • Odpowiedz
Zwykle same podchodzą i zagadują


@nietoperze20: a no to pisz od razu żeś chad albo oskarek tylko po prostu wcześniej nieogarnięty. Laski same nie podchodzą do normików w polsce. Chyba że czegoś potrzebują.
  • Odpowiedz
@MajsterOfWihajster: nie wiem ile w sumie wydałem na same zabiegi bo nigdy tego nie liczyłem. W ostatnich dwóch latach zainwestowałem więcej, a wcześniej robiłem jedynie laser co2 i rf mikroigłową czyli jakieś 1-2k rocznie przez +/- 3 lata na to szło. Wiadomo też, ze zdrowa dieta, karnety na siłownie, kosmetyki, dobry fryzjer i ubrania też kosztują, ale to ciężko oszacować.
  • Odpowiedz