Wpis z mikrobloga

Nie wiem czego oczekujesz, za miesiąc najwięcej Polaków w historii będzie zarabiało taką samą lub zbliżoną (minimalną) pensję.
Dziwisz się, że produkty są dostosowywane pod to, żeby najwięcej ludzi mogło je kupić?
@sigma no mi bardziej chodzi o jakieś podgryzanie w nocy. A jak już mam brać chipsy, to wolę pringless jednak. Pierwsze kupowałem w 1998. 6 PLN. Pringless można dostać nadal za 7-8 w promce. I wagowo chyba mają 150.
Tej "lidlowej marki" chipsy sa okropne, top chipsy z biedronki o wiele lepsze


@Chlejus: Ogolnie to smak wszystkich chipsow popsul sie mega. Zaczelo sie to mniej wiecej w podobnym czasie jak zjeby zaczely narzekac na dodatek oleju palmowego w chipsach to zaczeli je robic zdrowsze bez konserwantow, na oleju slonecznikowym itd no to teraz smakuja jak gowno i sa 3 razy drozsze xD
@wcfilmowe: pisze komentarz przed przeczytaniem innych, ale pewnie już się trafił jakiś komentarz broniący tego procederu "bo inflacja i rosnące koszty". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kocham ten lokal, te adrenalinkę, przyjemność pracowania z samymi przyjaciółmi no i to, że lepiej zarabiam. I czerpię z każdej chwili przyjemność. Jestem szczęśliwa w miejscu w którym pracuję, nie chce mi się wracać do domu. Życzę Wam Mirasy żeby Wasze pracki dawały Wam szczęście, ja postawiłam przyjemność codzienności ponad rangę stanowiska


@wcfilmowe: banda złodziejów