Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Marianv

Marianv

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 59345
  • Znaleziska 6834
  • Mikroblog 52511
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 24
Onaaa20
Onaaa20
03.06.2026, 05:23:04
  • 12
Czy każdy człowiek rozmawia sam ze sobą „własnymi myślami” czy to jest jakaś choroba lub zaburzenie?
Ps. Wróciłem do medytacji i podczas tej praktyki powinno się obserwować myśli a ja ciągle coś analizowałem i wchodziłem z rozmowę z tymi myślami.Teraz się obwiniam,że źle medytuję…
#psychologia #depresja #psychiatria #medytacja #rozwojosobisty
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marianv
Marianv 03.06.2026, 07:17:44 via Wykop
  • 4
@slapdash: brak wewnętrznego dialogu nie oznacza że nie myślisz. U osób które tego nie mają wyobraźnia jest zazwyczaj lepiej rozbudowana no i po co sobie coś mówić w głowie skoro ty już to wiesz.
  • Odpowiedz
szatanEK666
szatanEK666
19.05.2026, 23:59:55
  • 4
szatanEK666

źródło: photo_5888617346883502108_w

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marianv
Marianv 20.05.2026, 05:02:20 via Wykop
  • 0
@milo1000: nie widziałeś nigdy nowych złotówek z przed 95 roku? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

621

Seryjny podpalacz lasów zatrzymany. Policja mówi o "katastrofie"

Seryjny podpalacz lasów zatrzymany. Policja mówi o "katastrofie"

40-latek podejrzewany o serię podpaleń w kompleksach leśnych na terenie Nadleśnictwa Świebodzin został zatrzymany zaraz po kolejnym podłożeniu ognia. Jak poinformował rzecznik miejscowej policji, "katastrofa, do jakiej mógł doprowadzić, zagrożona jest karą nawet ośmiu lat pozbawienia wolności".

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 08.05.2026, 11:24:30
  • 96
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    policja
Marianv
Marianv 09.05.2026, 10:08:22 via Wykop
  • 0
@betonik190: zapalniczkę typu wypas, nie czuć jak się zapala.

982

Mamy armię 40-letnich emerytów. "System żyje swoim życiem"

Mamy armię 40-letnich emerytów. "System żyje swoim życiem"

Emerytów mundurowych jest już w Polsce niemal tyle samo, ile wynosi liczebność polskiej armii. Wielu funkcjonariuszy kończy pracę grubo przed pięćdziesiątką, a ich świadczenia są czasami wyższe niż pensja. Zdaniem dr. Tomasza Lasockiego z Politechniki Warszawskiej to jednak wcale nie "mundurówka" je

airaG
z
onet.pl
dodany: 05.05.2026, 11:58:19
  • 204
  • #
    polska
  • #
    zarobki
  • #
    emerytura
  • #
    sluzbymundurowe
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
Marianv
Marianv 06.05.2026, 08:05:04 via Wykop
  • -1
@DeXteR25: braki są wykazywane bo można na tym dużo przywilejów ugrać, a jak już jest rekrutacja to przychodzi ponad setka chętnych na jedno miejsce
Henson_
Henson_
10.04.2026, 12:28:58
  • 18
Zauwazylem ze u czesci polaków panuje taki kult męczennictwa jak Jezus który szedł z krzyzem na plecach szczególnie pokolenie dziadkow i rodzicow
Czesto mają duzo osczednosci albo pieniedzy ale nie korzystaja z tego w zadnym stopniu tak jak by sie bali żadnych hobby zadnych podróz i potem taki człowiek umiera nic nie przezyl w swoim zyciu ale chociaż ciezko pracował całe zycie co ostatecznie i tak kazdy ma to gdzies
#przegryw
Henson_ - Zauwazylem ze u czesci polaków panuje taki kult męczennictwa jak Jezus któr...

źródło: IMG_9555

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marianv
Marianv 10.04.2026, 14:03:13 via Wykop
  • 6
@Henson_: na takie rzeczy trzeba mieć dużo czasu wolnego a jak go masz i nie robisz dwóch etatów to jesteś w oczach społeczeństwa podczlowiekiem. Spora część ludzi w tym kraju boi się tego co inni powiedzą i tak to już jest w tym wiecznym wyścigu szczurów.
  • Odpowiedz
lappel_du_vide
lappel_du_vide
27.03.2026, 14:37:17
  • 12
#przegryw #vanderfiles #vanderlore
lappelduvide - #przegryw #vanderfiles #vanderlore

źródło: 1774590427092516m

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marianv
Marianv 27.03.2026, 16:35:31 via Wykop
  • 0
@Dupxo7: coś w tym jest bo jak jeżdżę latem busem który ma kształt mało aerodynamiczny to jest cały pokryty owadami a w nowej osobówce to już tego problemu nie ma
  • Odpowiedz
Moc90
Moc90
26.03.2026, 03:09:18
  • 89
#wojna #heheszki
Moc90 - #wojna #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marianv
Marianv 26.03.2026, 08:57:03 via Wykop
  • 2
@elemenTH: widać że słabe tłumaczenie bo po rosyjsku to brzmi logicznie. Op jak widać ma jeszcze problemy z polskim albo tłumacz mu nie ogarnął.
  • Odpowiedz
t4f9oy55
t4f9oy55
20.03.2026, 20:37:51
  • 34
#przegryw
"About 30 to 50 percent of people regularly think to themselves in internal monologues."
Dziwne, że tak mało ludzi prowadzi wewnętrzny monolog.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marianv
Marianv 21.03.2026, 09:50:17 via Wykop
  • 0
@t4f9oy55: po co coś do siebie powtarzać skoro się to po prostu wie albo można sobie to wyobrazić.
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
15.03.2026, 07:45:42
  • 7
. @notakjakbytotalnie_
ChlopoRobotnik2137 - . @notakjakbytotalnie_

źródło: image_picker_7F8BB6D8-F49C-48D8-84CF-4217FC5C1846-21385-00000E1C0915957A

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marianv
Marianv 15.03.2026, 16:42:56 via Wykop
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: biedna śmieciowa krufku. Gdyby tylko głośniej muczała i wcześniej wstawała na pastwisko.
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
11.03.2026, 10:32:32
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marianv
Marianv 11.03.2026, 11:01:43 via Wykop
  • 1
@JanDzbanPL: są przepalanie na pensje, dodatki, odprawy i wcześniejsze wysokie emerytury dla żołdaków
  • Odpowiedz
thetrumpist-
thetrumpist-
04.03.2026, 18:35:14
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marianv
Marianv 04.03.2026, 19:31:07 via Wykop
  • 0
@thetrumpist-: nasili ci się z wiekiem młody
  • Odpowiedz

1191

Agresywny młody banan w Audi terroryzuje kierowcę warszawskiego zbiorkomu

Pokaż treści 18+

Agresywny młody banan w Audi terroryzuje kierowcę warszawskiego zbiorkomu

Kierowca warszawskich Miejskich Zakładów Autobusowych potrzebuje naszego wsparcia w zgłoszeniu patologii drogowej.

CheebaCheeba
z
youtube.com
dodany: 30.01.2026, 15:04:11
  • 142
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    samochodoza
  • #
    kierowcy
Marianv
Marianv 31.01.2026, 06:58:58 via Wykop
  • 1
Kogucik z audi stroszy piórka.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
27.01.2026, 07:42:23
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marianv
Marianv 27.01.2026, 09:55:47 via Wykop
  • 7
@mirko_anonim: bo nikogo kto ma realny wpływ na państwo to nie obchodzi, wyborcą łatwym do urobienia jest osobą starsza, to tych osób jest najwięcej a nie młodych dlatego też ich problemy są bagatelizowane bo zawsze można zrzucić winę na lenistwo i fajrant. Typową grupę wyborców w tym kraju którą ma wiekszosc to już nie obchodzi bo oni i tak długo nie pożyją najważniejsze aby teraz coś im dali bo się
  • Odpowiedz

746

Skąd nagły wzrost kont na Wykopie? Dane zamiast domysłów - #wykopgate20

Skąd nagły wzrost kont na Wykopie? Dane zamiast domysłów - #wykopgate20

Pod #wykopgate20 pojawiło się wiele wątpliwości. Dlatego pokazujemy twarde dane z naszych baz: skąd wziął się wzrost rejestracji, dlaczego to nie boty, czemu tagi zyskały obserwujących i jak wygląda realna aktywność nowych kont. Fakty, nie narracje.

wykop
z
wykop.pl
dodany: 22.01.2026, 11:50:08
  • 304
  • #
    wykopgate20
  • #
    wykresy
  • #
    internet
  • #
    afera
  • #
    polska
Marianv
Marianv 23.01.2026, 09:27:06 via Wykop
  • 0
@nom_om: według wyszukiwarki nazwisk moje nazwisko w Polsce ma 11 osób, tylko w jednym miejscu w tym kraju i tak się składa że znam wszystkie te osoby a kombinacja mojego imienia i nazwiska jest tylko jedna to czemu mam tutaj konto które wygląda na założone przez fb
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.08.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking