Wpis z mikrobloga

i jak widać, nie zniechęciło cię to, kupiłeś ich pomniejszony produkt za wygórowaną cenę, sklep zadowolony, producent zadowolony, przyczyniasz się do tego, że zaraz będą po 9 zł za 120 g


@red7000: a właśnie że #!$%@?, wziąłem sobie za darmo za żappsy :*
Bierz takie i nie dziękuj


@Nemayu: te grubo krojone są dla mnie niejadalne niestety :( ale smacznego jeśli tobie smakują ;*

po co jesz ten syf?


@enten: bo mogę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

polecam te chipsy produkowane dla Dino przez intersnack czyli markę Przysnacki.


@Warcomx: niestety nie mogę ich kupić, bo nie mieszkam na wsi ¯\(ツ)/¯ natomiast muszą
@Peleryna: kiedyś próbowałem zrobić we frytkownicy chipsy i nie wyszły, musisz wrzucać pojedyncze płatki, więc nie płacisz za ilość ziemniaka tylko za przygotowanie
@PLPL: no i kolejny ()
pewnie masz pamięć absolutną oraz całkowicie ufasz, że sprzedawcy mają zawsze te same i ładnie zaokrąglone ceny

a nie
w tym tygodniu jest 5 różnych cenówek dla różnych paczek czipsów, dwie z nich mają ceny za 100 g, reszta za kg. W kolejnym tygodniu wszystkie ceny zmieniają się w górę, a tych którym wzrosły ceny najbardziej przerzucili z ceny za
@92feliks no ale to nie umiesz przeliczyć ceny 100gr na 1kg czy o co chodzi?
Nie muszę pamiętać ceny chipsów co do grosza no ale jak widzę, że chipsy kosztują 50zł za kg to ich po prostu nie kupuje bo szkoda mi na to pieniędzy
@Grzegorz05 o boże , teraz wnikanie ile soli ile tego i tamtego. Na pewno lepsze niż chipsy. Tarczyński brałem akurat. Jak mi chcesz udowodnić, że chipsy > mięso, to odpuść