Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie przekleić swój wpis z discorda. Kto nie pracował z babami ten się z cyrku nie śmieje.

Reakcja na informacje że do środy mam przedłużone L4 (będzie to już tydzień jak jestem chory).

#pracbaza #logikarozowychpaskow
algus - Pozwolę sobie przekleić swój wpis z discorda. Kto nie pracował z babami ten s...

źródło: 1000013753

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 130
@Ludwik_VI Już tak się dobrze czuje mimo że mam lekka jeszcze temperaturę że będę do środy grał w wowa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@algus: Jeżeli to jest pracownik równoległego stopnia co ty to pokusiłbym się o małe #!$%@? do kierasa bo takie zachowania trzeba gnoić w zarodku. Twoja choroba jest twoją prywatną sprawą i nie masz obowiązku tłumaczyć się kolegom z twojej absencji. Niech lepiej kontroluje bajerę
  • Odpowiedz
@MaszBaboTalerz: Tutaj chodzi raczej o baby co nie ogarniają w robocie i najczęściej się zwyczajnie opierdzielają, a facet odwala większość pracy. Teraz go nie ma to księżniczki muszą pracować, a im się zwyczajnie nie chce i nie ogarniają. Może szef czy inny kierownik wreszcie zrozumie kto jest pasożytem i odpowiednio zmotywuje pańcie.
  • Odpowiedz