Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to możliwe że kobiety mają zawsze ten sam typ faceta a mężczyźni mają wiele typów?

Nawet na wykopie są fani małych biustów, grubszych kobiet, milfów, szarych myszek, julek, alternatywek i można tak wymieniać.. nawet na ulicy widać np. wysportowanego gościa i taką ulaną świnkę.
A kobiety? zawsze musi być wysoki, gęste włosy, lekko wysportowany #pdk, duże dłonie, szerokie barki, hunter eyes, gęste brwi, ładny uśmiech, kości policzkowe. Nigdy np. nie widziałem grubszego gościa z chudszą laską (no chyba że dajecie zdjęcia milionerów z showbiznesu lol)

Najlepsze jest to że niby faceci patrzą na wygląd ale tego w praktyce nie widać. Kobiety niby nie patrzą na wygląd ale dziwnym trafem ich partner to chad.

#zwiazki #tinder #relacje #przemyslenia #blackpill #tfwnogf #samotnosc #chad #polka #p0lka #seks #psychologia #milosc #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to możliwe że kobiety mają zawsze ten sam...
źródło: comment_1661693860IZX6VRbwK49H9vdO5zWlfv
  • 23
Kobiety niby nie patrzą na wygląd ale dziwnym trafem ich partner to chad


@mirko_anonim: a ile masz chadów? z 10%
a baby zawsze kogoś znajdą
więc z matematyki wynika że niektóre muszą się obejść smakiem, chadów nie wystarczy dla wszystkich
@mirko_anonim: Niezupełnie tak jest. Fakt, sporo kobiet ma podobny gust, lubią ciemnych, męskich facetów, ale mam koleżankę, która celuje w chudzielców, inna w miśków, a ja w takich z "polską urodą" tzn. szatyn/ciemny blondyn/łysy, najlepiej z zielonymi oczami (ale dobrze zbudowany, to prawda ;)).
Anonim (nie OP): Już zleciały się różowe, które zaprzeczają rzeczywistości.
Ile to już prowadziłem rozmów z babami, które zaprzeczały, ale jak ciągnęło się za język to wychodził obraz taki, jak pisze OP.
Baba to baba, będzie kłamać, by ukazać się w lepszym świetle. Wystarczy trochę podstępu i sama się ośmieszy.

Ale chyba nigdy nie zapomnę jak ośmieszyła się jedna różowa na wykopie.
Pisała, że ma coś koło 155 cm wzrostu, nie
Anonim (nie OP): @Linnior88, na co mężczyźnie baba, która już w młodości ma osteoporozę, a jak była nastolatką to poleciała na starszego bajeranta i teraz płakusia na wykopie, że każdy starszy mężczyzna to zło. Na co komu baba, której psychika jest zwichrowana, bo matka zrobiła to co każda jedna baba, czyli poleciała na chama.

@Linnior88: Zgoda, na co nam wychudzialy szkielet albo ulany wieprz, ani nie obroni, ani nie posprząta, ugotować to chyba tylko Mcdonalds (ale zapłata podzielona na dwa oczywiście), w łóżku tez nie zadowoli
@mirko_anonim: bo wynika to z ewolucyjnego podejścia do przekazywania genów. ze względu na wysokie koszta wychowywania potomstwa kobiety stawiają na jakość i pewność(bo zły wybór bedzie bardzo kosztowny). Faceci z kolei idą na ilość, bo mogą zapładniać dużo, tanio i szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°) To powoduje że nie są tak restrykcyjni w doborze partnera ( grunt żeby była płodna ( ͡° ͜ʖ ͡°