Wpis z mikrobloga

Ale jak to podwójnie zapłacić? Co wy rasiści? Nie wiecie, że plus size to zaleta? Mam chorą tarczyce. Jaki potrójny hepi meal? Kamery nie pokazuja prawdy. To jest problem tych ludzi, że sie tu nie zmieszczą! LUDZIE DAJCIE MI SPOKOJNJE ŻYĆ JA WCZORAJ WŁOSY FARBOWAŁAM I PAXNOKCIE A WY MI MÓWICIE ŻE JA GRUBA!

#bekazgrubasow #humorobrazkowy
Pobierz Zarzutkkake - Ale jak to podwójnie zapłacić? Co wy rasiści? Nie wiecie, że plus size ...
źródło: temp_file2861106057243936382
  • 85
@Zarzutkkake: ogólnie grubych trzeba dodatkowo opodatkować. Zajmują więcej czasu i środków służbie zdrowia, komunikacja miejska spala więcej paliwa przez nich. Dlaczego ja dbający o siebie, uprawiający sport, chodzący na siłownię mimo że też mi się nie chce, pilnujący diety mam płacić tyle samo co leniwy grubas?
Za dodatkowe 20kg bagażu w samolocie muszę zapłacić kupę pieniędzy a taki grubas za dodatkowe kilogramy płaci tyle samo za bilet co ja.
jakich pasów? Mój ponadwymiarowy kolega z pracy ledwo się zapiął w samolocie tanich linii, a zajmował jakoś o 1/3 mniej miejsca.


@missioncritical: Ja sam jestem sporo ,,ponadwymiarowy" ale na szczęście w pasach się mieszczę :D (przy obalonych podłokietnikach też się mieszczę, więc mam nadzieję że nie sprawiam jakiejś wielkiej przykrości współtowarzyszom lotu :) )
Ale tak, jeśli nie mieścisz się w pasach to można poprosić obsługę o ,,przedłużacz" ale chyba wolałbym
  • 25
@Zarzutkkake ostatnio znajoma powiedziała mi, że ma nadczynność tarczycy i nie może schudnąć to ją zapytałem czy uważa, że jeżeli w Oświęcimiu ktoś miał nadczynność to się wyróżniał z tłumu otyłością , na te zdanie nikt nie ma argumentów

To pomysł na mema, gdzie stoi upasiona Julka już niekoniecznie w Oświęcimiu, ale w jakimś obozie...z opisem, że nie mogę schudnąć bo mam nadczynność tarczycy i hashimoto ( ͡º ͜ʖ͡
@Nester86 też niejednokrotnie zastanawiałam się dlaczego tak jest - pijak ma pełną obsługę na SOR, grubych nie można nazywać grubymi, nie można eksmitować madki z dzieckiem - otóż istnieje stare polskie przysłowie „Bóg opiekuje się idiotami” i niestety coś w tym jest. Cieszymy się, że nie dzielimy ich sBierdolenia i jesteśmy zdrowi ale jednocześnie nie możemy przeboleć niesprawiedliwości tego świata.
@deni28s zobacz jaki już jest kwik u grubych kobiet. Nawet nazwanie ich grubą to jest od razu przesłuchanie na policji. Faceta nazwiesz grubym to odpowie, że wie i ma to #!$%@?. Kobieta zaraz robi sie agresywna i kwiczy w mediach jak to każdy jej ubliża. Ona uprawia e-sport przed telewizorem a tu jakieś jeszcze wymagania.
Zwiększyć limity otyłości. Czyli jeśli waga jest większa niż wzrost to wtedy pierwszy poziom otyłości a nie