Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake: ogólnie grubych trzeba dodatkowo opodatkować. Zajmują więcej czasu i środków służbie zdrowia, komunikacja miejska spala więcej paliwa przez nich. Dlaczego ja dbający o siebie, uprawiający sport, chodzący na siłownię mimo że też mi się nie chce, pilnujący diety mam płacić tyle samo co leniwy grubas?
Za dodatkowe 20kg bagażu w samolocie muszę zapłacić kupę pieniędzy a taki grubas za dodatkowe kilogramy płaci tyle samo za bilet co ja.
  • Odpowiedz
jakich pasów? Mój ponadwymiarowy kolega z pracy ledwo się zapiął w samolocie tanich linii, a zajmował jakoś o 1/3 mniej miejsca.


@missioncritical: Ja sam jestem sporo ,,ponadwymiarowy" ale na szczęście w pasach się mieszczę :D (przy obalonych podłokietnikach też się mieszczę, więc mam nadzieję że nie sprawiam jakiejś wielkiej przykrości współtowarzyszom lotu :) )
Ale tak, jeśli nie mieścisz się w pasach to można poprosić obsługę o ,,przedłużacz" ale chyba wolałbym
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake ostatnio znajoma powiedziała mi, że ma nadczynność tarczycy i nie może schudnąć to ją zapytałem czy uważa, że jeżeli w Oświęcimiu ktoś miał nadczynność to się wyróżniał z tłumu otyłością , na te zdanie nikt nie ma argumentów

To pomysł na mema, gdzie stoi upasiona Julka już niekoniecznie w Oświęcimiu, ale w jakimś obozie...z opisem, że nie mogę schudnąć bo mam nadczynność tarczycy i hashimoto ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
  • 34
Sprawa prosta, na lotnisku przy odprawie wchodzi na wagę, za kazdy nadmiarowy kilogram - doplaco do standardowej ceny biletu. Szybko by sie grubasy opamiętały. W dodatku efekt psychologiczny murowny.
  • Odpowiedz
@Nester86 też niejednokrotnie zastanawiałam się dlaczego tak jest - pijak ma pełną obsługę na SOR, grubych nie można nazywać grubymi, nie można eksmitować madki z dzieckiem - otóż istnieje stare polskie przysłowie „Bóg opiekuje się idiotami” i niestety coś w tym jest. Cieszymy się, że nie dzielimy ich sBierdolenia i jesteśmy zdrowi ale jednocześnie nie możemy przeboleć niesprawiedliwości tego świata.
  • Odpowiedz
  • 17
@deni28s zobacz jaki już jest kwik u grubych kobiet. Nawet nazwanie ich grubą to jest od razu przesłuchanie na policji. Faceta nazwiesz grubym to odpowie, że wie i ma to #!$%@?. Kobieta zaraz robi sie agresywna i kwiczy w mediach jak to każdy jej ubliża. Ona uprawia e-sport przed telewizorem a tu jakieś jeszcze wymagania.
Zwiększyć limity otyłości. Czyli jeśli waga jest większa niż wzrost to wtedy pierwszy poziom otyłości a nie
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: mają pieniądze żeby #!$%@?ć do rozpuku, to mają też na kupno dwóch biletów, żeby przewieźć swoje grube cielsko. Grubasy są najgorsze, bo powodują największy ślad węglowy, zapewnienie im jak największych niedogodności związanych z wagą powinno ich przekonać do zrzucenia zbędnych kilogramów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz