Wpis z mikrobloga

Ale jak to podwójnie zapłacić? Co wy rasiści? Nie wiecie, że plus size to zaleta? Mam chorą tarczyce. Jaki potrójny hepi meal? Kamery nie pokazuja prawdy. To jest problem tych ludzi, że sie tu nie zmieszczą! LUDZIE DAJCIE MI SPOKOJNJE ŻYĆ JA WCZORAJ WŁOSY FARBOWAŁAM I PAXNOKCIE A WY MI MÓWICIE ŻE JA GRUBA!

#bekazgrubasow #humorobrazkowy
Zarzutkkake - Ale jak to podwójnie zapłacić? Co wy rasiści? Nie wiecie, że plus size ...

źródło: temp_file2861106057243936382

Pobierz
  • 110
@Glikol_Propylenowy: a rozrusznik serca jak ktos ma? To też za dodatkowa wage ma placic? Protezy nogi? Jakie tutaj przyjmiemy rozwiazanie? Rozumiem, że jak ktoś w glanach leci to też płaci wiecej niż ten co w jakichś cichobiegach? XD
@radoskor3 na otyłość ma znaczenie też stres i wiele innych czynników, łatwiej też organizmowi przytyć niż schudnąć, ale nie usprawiedliwiam tych co nie są chorzy ()
@Zarzutkkake ciezarowiec to tez nie jest zdrowa, proporcjonalna budowa ciala. Poza tym co to znaczy przekroczyc BMI? Nie zmiescic sie w masie „normalnej”? Ale jakby wprowadzili jakies oplaty to bylby i tak spory margines bledu.
BMI nie jest idealne, sa lepsze wskazniki ale wszystkie bazuja na proporcji masy ciala do wzrostu.

@Glikol_Propylenowy zeby nie szejmowac za bardzo to wazenie mogloby sie odbywac z darmowym bagazem podrecznym. Wtedy jak ktos jest grubszy to
@radoskor3 to jest akurat najbardziej idiotyczny argument. W Oświęcimu ludzie dosłownie umierali z głodu i wycieńczenia, taka dietę proponujesz komuś z chora tarczyca? Zagłodzić się na smierć?

I nie twierdze, ze chora tarczyca jest usprawiedliwieniem na wszystko. Ale jest utrudnieniem w walce z nadwaga.

Do dzisiaj pamietam jak wyglądała przed śmiercią moja znajoma. Przed choroba nowotworowa waga w normie, w początkowej fazie chudła w oczach. A przed końcem wyglądała jak wujek Fester.