Wpis z mikrobloga

Tylko powiedz mi jedno, czym miałbym się zmęczyć i spocić siedząc w samolocie/pociągu?


@sayanek: w podróży dużo się ruszasz, chodzisz, nosisz walizkę, plecak, stoisz w kolejkach do odprawy. W samolotach i pociągach jest często gorąco.

Zresztą żeby śmierdzieć nie musisz być gruby, chudzi też śmierdzą ale w obu przypadkach można temu zaradzić myjąc się...


Nie zgadzam się, jest duża różnica jak ktoś jest gruby i chudy. Zauważam to po ludziach
  • Odpowiedz
Dlaczego ja dbający o siebie, uprawiający sport, chodzący na siłownię mimo że też mi się nie chce, pilnujący diety mam płacić tyle samo co leniwy grubas?


@Nester86: bo choroba nie wybiera i za 5 minut możesz nie żyć, a taki spaślak dożyć może 70 lat (na więcej raczej bym nie liczył). Jedyne za co grubasy powinny płacić więcej to towary i usługi, które są uzależnione od "wielkości", czyli ciuchy i
  • Odpowiedz
@Sh3rI0ck: To jest dobry sposób na rozwiązanie problemu. Jeśli nie można tucznikowi powiedzieć przy wsiadaniu do samolotu że jest za gruby na jedno miejsce i ma kupić dwa bilety, to trzeba mówić że ze względów bezpieczeństwa musi być w stanie zapiąć pas bezpieczeństwa. Jak chce zapiąć pas do sprzączki z sąsiedniego miejsca, to musi za nie zapłacić.
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake i jeszcze bezczelne zamówienie miejsca od okna, żeby nic się nie dało zrobić. Ja bym powiedział ze ja idę od okna a ona od korytarza albo niech załoga kombinuje. Kiedyś też miałem problem z włożeniem bagażu podręcznego, który w moim wypadku bym zgodny z regulaminem. Oczywiscie większość lamusow ile wlezie, tylko żeby nie zapłacić za bagaż dodatkowy. Jak poszukałem 3 minuty i mnie zaczęli poganiać, to wręczyłem im bagaż i
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: ciekawostka: o ile rozpoznaje zdjęcie to ta konkretna kobieta jest samoświadome i kupiła dwa miejsca. celowo opublikowała to zdjęcie w sieci żeby inni otyli robili to samo.
  • Odpowiedz
@tajfunkanalia: Tłuszcz pod oczami przymyka powieki. Jak można się doprowadzić do takiego stanu. Oglądałem kiedyś fragment jakiegoś programu z takimi kaszalotami właśnie gdzie dwie takie kobyły miały napuchnięte czoła oprócz tego że wiadomo jak wyglądały. Okazuje się, że organizm gdy nie ma gdzie miesić już tłuszczu to odkłada go na czole xD
  • Odpowiedz