Wpis z mikrobloga

Ale jak to podwójnie zapłacić? Co wy rasiści? Nie wiecie, że plus size to zaleta? Mam chorą tarczyce. Jaki potrójny hepi meal? Kamery nie pokazuja prawdy. To jest problem tych ludzi, że sie tu nie zmieszczą! LUDZIE DAJCIE MI SPOKOJNJE ŻYĆ JA WCZORAJ WŁOSY FARBOWAŁAM I PAXNOKCIE A WY MI MÓWICIE ŻE JA GRUBA!

#bekazgrubasow #humorobrazkowy
Pobierz Zarzutkkake - Ale jak to podwójnie zapłacić? Co wy rasiści? Nie wiecie, że plus size ...
źródło: temp_file2861106057243936382
  • 110
@Nester86: grubas mający 160kg kupuje 2 miesica, czyli wychodzi 80kg na miejsce.

Czemu ja placaca za cale miejsce, mam placic za bagaz 20kg dodatkowo? skoro przecietny szczuply facet wazy 80kg czyli tyle co ja, 20kg bagazu i jeszcze 10kg?
To powinno być nielegalne, w razie turbulencji wystrzeli z pasów i zrobi dziurę na 2 metry ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Sh3rI0ck: ale za to w przypadku katastrofy i rozbicia się na bezludnej wyspie będzie można dłużej ją jeść
Nie ma nic gorszego niż siedzieć w samolocie/pociągu obok grubasa, koksika-sterydziarza nieudacznika, albo innego dwumetrowego lankleta

Tacy ludzie powinni bulić za co najmniej dwa miejsca, albo niech lobbują za tym, żeby produkowali większe samoloty/pociągi. Moje miejsce to moje miejsce i nie obchodzi mnie, że masz dwa metry i się nie mieścisz. Mieść się nogami/ramionami w swojej części miejsca, albo #!$%@? na piechotę
Pobierz niochland - Nie ma nic gorszego niż siedzieć w samolocie/pociągu obok grubasa, koksik...
źródło: IMG_3846
Zajmują więcej czasu i środków służbie zdrowia


@Nester86: generalnie zgoda, że trzeba promować zdrowy styl życia i uczyć o otyłości, ale takie myślenie jest trochę ryzykowne. Bo co, opodatkujesz grubasów, bo obciążają służbę zdrowia, to czemu nie palaczy? Czemu nie alkoholików? Czemu nie ludzi uprawiających sport? Bo wiesz, na siłowni sztanga może na ciebie spaść i też będziesz obciążać służbę zdrowia. Nie mówiąc już o sportach troszkę bardziej ekstremalnych, bo one
że grubi szkodzą środowisku, to szybko ich opodatkują ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sierramikebravo: e tam, zrobią badania pod tezę, że wysportowani więcej ćwiczą, biegają, częściej podróżują samolotami i przez to produkują więcej CO2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

koro przecietny szczuply facet wazy 80kg czyli tyle co ja, 20kg bagazu i jeszcze 10kg?

@zimno_mi generalnie dlatego, że i Ty i każda osoba o normalnej
więc mam nadzieję że nie sprawiam jakiejś wielkiej przykrości współtowarzyszom lotu

@sayanek: Niestety muszę Cię zmartwić. Jeśli jesteś "sporo ponadwymiarowy" to najprawdopodobniej bardzo się pocisz i śmierdzisz. Wolę sobie nie wyobrażać jak śmierdzi kobieta na zdjęciu
@Wincyyyyj: Przy wysiłku fizycznym tak, pocę się mocno, czy mój pot śmierdzi? za dzieciaka miałem z tym problem bo strasznie mój pot śmierdział, teraz już na szczęście nie mam tego problemu :) raczej prawie jak woda no chyba że bym się nie umył i to tak zostawił to pewnie i by zaczęło śmierdzieć.

Tylko powiedz mi jedno, czym miałbym się zmęczyć i spocić siedząc w samolocie/pociągu?

Zresztą żeby śmierdzieć nie musisz
@Nester86: znacznie bardziej należy opodatkować pijących alkohol i palących papierosy - inna skala kosztów. Plus szkodzą również otoczeniu. Ale o tym jakoś się zapomina pisać, prawda?
@Jcdx: no przecież to istnieje i nazywa się akcyza. Płacisz za każdym razem jak kupujesz alkohol i papierosy. Ale to trzeba mieć więcej jak 12 lat żeby to wiedzieć