Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dość tego życia.. samotność, monotonnia, praca na etacie, brak znajomych, brak kobiety, brak nadziei na lepszą przyszłość..
Nie chce tak żyć. W moim życiu nic się nie dzieje. Pytanie brzmi co mógłbym zrobić, co zmienić żeby żyć inaczej?
Samotne wyjście do kawiarni, muzeum, na basen, do parku, pobiegać, na rower - to nic nie zmienia. Nada jestem samotny, bez znajomych, bez kobiety, bez nadziei - po prostu na 1-3h jestem nadal tą samą osobą tylko tło się zmienia. Samotne podróże też przerabiałem. Szukanie znajomych w necie nie działa. Kursy tańca tym bardziej.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #podrywajzwykopem #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wychodzimyzprzegrywu



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dość tego życia.. samotność, monotonnia, ...

źródło: man-1394395_1280

Pobierz
  • 25
@mirko_anonim:

samotność

brak znajomych, brak kobiety


Wiesz czego Ty chcesz, więc da liegt der Hund begraben

Szukanie zamienników dla tego co na prawdę da Ci szczęście raczej nie pomoże.

Możesz jeszcze pójść w treningi oddechowe, żeby trochę uspokoić przeponę. Na pewno nie zaszkodzi.
@mirko_anonim: olej, kup sobie zwierzątko, dbaj o formę, rób to co lubisz, znajdź hobby /pasję przy której nie będziesz tyle myśleć bo Cię pochłonie, graj w mmo, też się można oderwać i z ludźmi pogadać, napisz na lokalnym spotted że szukasz znajomych, w pracy może masz kolegów? Zaproponuj wyjście na piwo itp. Albo poszukaj kogoś do wspólnych treningów. Może inne kursy niż kursy tańca, jakieś stare znajomości odnów, jak masz dużo
@Czekolatka: być może, ponarzekać też czasem trzeba, byle nie cały czas jednocześnie nic nie robiąc w kierunku zmiany, szczęście to w dużej mierze stan umysłu który też zależy od naszego myślenia, da sie to zmienić choc latwo nie jest i sa gorsze chwilę, sa ludzie co nie maja nic i sa happy a tacy co niby wszystko a jednak nie sa, samo to ze jest sie zdrowym np i ma minimum
Anonim (nie OP): Byłam w podobnej sytuacji. Polecam Ci dwie rzeczy spróbować. Grupki na FB, jakieś tematyczne npm planszówki w Twoim mieście. Zawsze znajdziesz tam kogoś chętnego wyjść, a z czasem można tam złapać fajnych znajomych. Jeśli czujesz się niepewnie z ludźmi to stopniowo stawiaj sobie cele w tym temacie i nie oceniaj krytycznie porażek. Drugim pomysłem jest wolontariat, może jest temat dla którego mógłbyś poświęcać parę godzin tygodniowo?
W ten
@czescmampytanie: to nie są puste frazesy tylko działania które przy jakimś wysiłku mogą dać malutki krok do przodu, jasne nie odmienia całego życia o 180 stopni ale pomogą wprowadzić małe zmiany ku lepszemu. Nie lepiej spróbować niż krytykować?
Anonim (nie OP): @Silver86: Przecież rzeczy które wymieniłaś nie mają sensu dla OP-a.
- gdyby miał kolegów w pracy to by nie robił pewnie posta
- grupki na fejsbuku są martwe, to nie jest 2014 rok
- wolontariat serio? gość ma się zwolnić z pracy żeby w tygodniu pomagać z innymi 12-latkami? takie wolontariaty są głównie dla dzieci
- inne hobby czyli jakie? sam swojego czasu czegoś szukałem i wszystko
@mirko_anonim:
- czy autor faktycznie próbował się z kimś z pracy zakolegować? Przecież w firmach są imprezy okolicznościowe gdzie nawet nie trzeba być lubianym bo zapraszanie są wszyscy, to już jakas baza i rizrywka
- nie zgadzam się ze są martwe, jak się poszuka coś pod siebie to da się taj spędzić czas i poznać jakich dalszych znajomych a z czasem kto wie, ja akurat uczestniczę w sportowych
- z tym
@mirko_anonim: i jeszcze żeby nie było że piszę z perspektywy kobiety - widziałam wielu totalnie niezręcznych społecznie facetów w tym jednego z ewidentnym spektrum autyzmu którzy się gdzieś tam dawali radę wpasować w grupę
@BlackpillNaCalego: mi to pomaga, mam coś ci mi sprawia przyjemność i nie myślę ciągle jaka jestem biedna i nieszczęśliwa @Zachodniopomorzanin97 to nie czytaj, możecie sie dalej nad sobą użalać i klepać wzajemnie po pleckach, nic nie zmienisz to czego oczekujesz, cudu? @czescmampytanie nigdy nie pisałam ze to proste, skoro typ nie chce rady to na #!$%@? pyta? Nie dziwię sie ze nie macie znajomych itp jak taką negatywna postawę macie, ja