Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dość tego życia.. samotność, monotonnia, praca na etacie, brak znajomych, brak kobiety, brak nadziei na lepszą przyszłość..
Nie chce tak żyć. W moim życiu nic się nie dzieje. Pytanie brzmi co mógłbym zrobić, co zmienić żeby żyć inaczej?
Samotne wyjście do kawiarni, muzeum, na basen, do parku, pobiegać, na rower - to nic nie zmienia. Nada jestem samotny, bez znajomych, bez kobiety, bez nadziei - po prostu na 1-3h jestem nadal tą samą osobą tylko tło się zmienia. Samotne podróże też przerabiałem. Szukanie znajomych w necie nie działa. Kursy tańca tym bardziej.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #podrywajzwykopem #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wychodzimyzprzegrywu



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dość tego życia.. samotność, monotonnia, ...
źródło: man-1394395_1280
  • 25
@ehhcokolwiek: albo juz mniej ekstremalnie, zmiana pracy, wiekszosc ludzi poza szkołami poznaje się w pracy, chyba ze ktoś dużo imprezuje to na imprezach, no i ja chciałam pomóc a tylko się mnie atakuje
Nie dziwię sie ze nie macie znajomych itp jak taką negatywna postawę macie,


@Silver86: przecież gówno wiesz o OP, więc ten twój wyjazd jest co najmniej bezpodstawny, a ja cisnę ludzi na wykopie na lewo i prawo i nie narzekam na brak znajomych xD
@czescmampytanie: a on gówno wie o mnie. Stwierdzenie było ogólne na temat osób które się tak zachowują, że chcą innego życia ale nic nie robią by to zmienić i ciągle tylko się użalają. Ciśnięcie to co innego niż chodzenie i ciągle marudzenie, ktoś cię pocieszy, raz dwa ale ile można. Taki depresyjny nastrój się udziela i odbiera energię. Wolisz sie spotkac z kumplem z ktorym fajnie spedzisz czas, po żartujecie itp.
@Tetsuya: niech sie zgłosi do rolnik szuka żony ;), w moim mieście też niewiele sie dzieje, ja akurat poznawalam przez internet, a co do wsi to może się przeprowadzić do większego miasta, albo np wpadać do okolicznych miejscowości, jakiś transport zawsze jest, mam znajomego ze wsi i mimo to ma znajomych, wyjeżdża z nimi na różne wypady góry /rower