Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dość tego życia.. samotność, monotonnia, praca na etacie, brak znajomych, brak kobiety, brak nadziei na lepszą przyszłość..
Nie chce tak żyć. W moim życiu nic się nie dzieje. Pytanie brzmi co mógłbym zrobić, co zmienić żeby żyć inaczej?
Samotne wyjście do kawiarni, muzeum, na basen, do parku, pobiegać, na rower - to nic nie zmienia. Nada jestem samotny, bez znajomych, bez kobiety, bez nadziei - po prostu na 1-3h jestem nadal tą samą osobą tylko tło się zmienia. Samotne podróże też przerabiałem. Szukanie znajomych w necie nie działa. Kursy tańca tym bardziej.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #podrywajzwykopem #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wychodzimyzprzegrywu



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dość tego życia.. samotność, monotonnia, ...

źródło: man-1394395_1280

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim Ja jak nie miałem z kim chlać to chodziłem po barach/pubach sam i zawsze poznawałem jakiś ziomeczków, coś o alko się zgadało przy barze, potem na fajora i już ziomeczki na cały wieczór
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: olej, kup sobie zwierzątko, dbaj o formę, rób to co lubisz, znajdź hobby /pasję przy której nie będziesz tyle myśleć bo Cię pochłonie, graj w mmo, też się można oderwać i z ludźmi pogadać, napisz na lokalnym spotted że szukasz znajomych, w pracy może masz kolegów? Zaproponuj wyjście na p--o itp. Albo poszukaj kogoś do wspólnych treningów. Może inne kursy niż kursy tańca, jakieś stare znajomości odnów, jak masz
  • Odpowiedz
@Silver86 on nie szuka rozwiazania, chce tylko ponarzekac. Wystarczy pierwsza lepsza pasja, w ktorej chcesz sie rozwijac i naturalnie poznajesz nowych ludzi. Tak samo jak chcesz pomagac innym albo zwierzetom i tez poznajesz.
  • Odpowiedz
@Czekolatka: być może, ponarzekać też czasem trzeba, byle nie cały czas jednocześnie nic nie robiąc w kierunku zmiany, szczęście to w dużej mierze stan umysłu który też zależy od naszego myślenia, da sie to zmienić choc latwo nie jest i sa gorsze chwilę, sa ludzie co nie maja nic i sa happy a tacy co niby wszystko a jednak nie sa, samo to ze jest sie zdrowym np i ma
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Byłam w podobnej sytuacji. Polecam Ci dwie rzeczy spróbować. Grupki na FB, jakieś tematyczne npm planszówki w Twoim mieście. Zawsze znajdziesz tam kogoś chętnego wyjść, a z czasem można tam złapać fajnych znajomych. Jeśli czujesz się niepewnie z ludźmi to stopniowo stawiaj sobie cele w tym temacie i nie oceniaj krytycznie porażek. Drugim pomysłem jest wolontariat, może jest temat dla którego mógłbyś poświęcać parę godzin tygodniowo?
W ten
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: to nie są puste frazesy tylko działania które przy jakimś wysiłku mogą dać malutki krok do przodu, jasne nie odmienia całego życia o 180 stopni ale pomogą wprowadzić małe zmiany ku lepszemu. Nie lepiej spróbować niż krytykować?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Silver86: Przecież rzeczy które wymieniłaś nie mają sensu dla OP-a.
- gdyby miał kolegów w pracy to by nie robił pewnie posta
- grupki na fejsbuku są martwe, to nie jest 2014 rok
- wolontariat serio? gość ma się zwolnić z pracy żeby w tygodniu pomagać z innymi 12-latkami? takie wolontariaty są głównie dla dzieci
- inne hobby czyli jakie? sam swojego czasu czegoś szukałem i wszystko jest pod dzieci i młodzież wiekowo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
- czy autor faktycznie próbował się z kimś z pracy zakolegować? Przecież w firmach są imprezy okolicznościowe gdzie nawet nie trzeba być lubianym bo zapraszanie są wszyscy, to już jakas baza i rizrywka
- nie zgadzam się ze są martwe, jak się poszuka coś pod siebie to da się taj spędzić czas i poznać jakich dalszych znajomych a z czasem kto wie, ja akurat uczestniczę w sportowych
- z
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: i jeszcze żeby nie było że piszę z perspektywy kobiety - widziałam wielu totalnie niezręcznych społecznie facetów w tym jednego z ewidentnym spektrum autyzmu którzy się gdzieś tam dawali radę wpasować w grupę
  • Odpowiedz
@BlackpillNaCalego: mi to pomaga, mam coś ci mi sprawia przyjemność i nie myślę ciągle jaka jestem biedna i nieszczęśliwa @Zachodniopomorzanin97 to nie czytaj, możecie sie dalej nad sobą użalać i klepać wzajemnie po pleckach, nic nie zmienisz to czego oczekujesz, cudu? @czescmampytanie nigdy nie pisałam ze to proste, skoro typ nie chce rady to na #!$%@? pyta? Nie dziwię sie ze nie macie znajomych itp jak taką negatywna
  • Odpowiedz