Wpis z mikrobloga

@Pan_Grzybek: Rozumiem, że skoro został przywołany artykuł 207 to znaczy, że ten mężczyzna został z tego właśnie artykułu skazany prawomocnym wyrokiem tylko dziwnym trafem sądy imienia Zbigniewa Ziobry wydały w jego mniemaniu niesprawiedliwy wyrok, tak?
@zymotic wystarczy jak kobieta poszlocha, że sie boi i jest wiarygodna.

@aarahon tak #!$%@? każdy wie z kim bierze ślub. Jakbym wiedział to bym sie nie rozwodził. Pierw wezwała policje a potem przyznała sie ze chciala mnie nastraszyć bo pieniędzy nie chciałem na coś tam dać a ona nie pracowała. Ale na dolek i tak zawineli. Mimo że trzeźwy to wpisali pijany, ale nikt nie zwrócił uwagi, że dopiero co autem kierowałem.
@Pan_Grzybek tak na prawde jako kawalek możesz nową w mieście dziwke zaprosić do siebie a ona zadzwoni na policje i odstawi cyrk z płaczem. Nie będzie w stanie z siebie słowa wydukać ze strachu, że znów ją pobijesz. Policja ciebie zawija a ona z chałupy kontynuuje burdel. A nie ukrywajmy, jakby policjanci byli inteligentni to nie wykonywaliby ślepo rozkazów. Ale ten kraj potrzebuje debili w policji.