Wpis z mikrobloga

ale dzban… wiesz że z babą, i tyle wiesz


@mk82: z babą to możesz mieszkać pod jednym dachem ;) I raczej do typowej baby pasujesz skoro wypowiedź pozbawioną argumentów zaczynasz od inwektyw xD
  • Odpowiedz
@aarahon: wysłałem ci 4 pociągi które jadą krócej a ty dalej wybierasz te najgorsze xD jesteś po prostu ograniczony intelektualnie xD jeszcze celowo wybierasz połączenia z przesiadkami kiedy mnóstwo jest bezpośrednich xD #!$%@? dawno nie spotkałem w swoim życiu aż takiego debila xD
  • Odpowiedz
@aarahon chłopie, to że znalazłeś synonim do obelgi nie ma nic wspólnego z tym, iż powszechnie wiadomym jest, że skoro dałeś „xD” to z tą babą jesteś może rok może dwa… jeszcze ci się oczy otworzą, jak nam się zamkną … iksde
  • Odpowiedz
to z tą babą jesteś może rok może dwa


@mk82: nie jestem ż żadną babą, nie łżyj. Nie łżyj też na temat długości mojego związku z nią bo jestem z nią kilka lat. Eh, pokazałeś tylko że się nie znasz ;)
  • Odpowiedz
jadą krócej... ale w innych dniach i godzinach... To co to za interes? xD

@aarahon: pociągi jadące poniżej 4 godzin są o każdej porze dnia(co udowodniłem wysyłając je xD). Samoloty są tylko dwa dziennie więc wciąż jeśli chodzi o elastyczność pociągi wygrywają debilu patentowany xD i jeżdżą poniżej 4 godzin, nawet 3 godziny 15 minut xD ale taki idiota nigdy tego nie przyjmie do wiadomości xD
  • Odpowiedz
@znikam5: Oni nie będą się bali. Oni zrobia jeszcze więcej duzo gorszych rzeczy. Lewica od dłuższego czasu chce wprowadzenia prawa wg ktorego oskarżony o gwalt będzie musiał udowodnić swoją niewinność, a nie oskarżający udowodnić wine. Jeśli chcą łamać fundamentalne zasady panstwa prawa, to podejrzewam, że są zdolni do wielu złych rzeczy.
  • Odpowiedz
Postanowił żyć z taką kobietą więc niech ponosi tego konsekwencje. Czy nie?


@aarahon:

Tak samo powinna wyglądać z bitymi kobietami. Skoro postanowiła żyć z takim mężczyzną, to niech ponosi tego konsekwencje.

( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 11
na szczęście mamy normalne prawo i kobieta przedstawia dowody na znęcanie się.


@aarahon: XD Bajka. Kobieta musi powiedzieć, że czuje się zagrożona i tyle. Żadnych dowodów nie trzeba, a gliniarze nawet nie będą próbowali się wysilać na potwierdzanie tego co mówi - może trafi się jakiś jeden masochista i raz to nawet zrobi.
Przyjdzie mu potem się tłumaczyć przed komendantem, a temu przed centralą dlaczego nie usuniąto gościa z mieszkania/domu.
Po
  • Odpowiedz