Wpis z mikrobloga

  • 7
Można nieużywać.
Witamy w dystopijnym świecie gdzie pojedyncze korporacje rządzą i nie ma jak ich przebić. Monopol tworzą często ludzie, dając jednemu korpo przyzwolenie
  • Odpowiedz
@BetonowePlacki:

ymczasem ludzie, którzy mają premium i odpalą sobie zaraz coś na TV, bez rootowania, instalowania dziwych apk i aktualizacji każdego gówna 3 razy dziennie


to trzeba coś instalować?
  • Odpowiedz
@Ilirian: uwielbiam takie p---------e, że oni potrzebuja tych pieniedzy, zeby moc pracowac dalej nad k---a premium XD a co oni tam do c---a nowego tworzą? Ile lat funkcjonowali wgl bez reklam a teraz maja tyle siana i k---a dajcie hajs bo nie bedzie yt???? p------o sie tym zydom juz totalnie k---a, ja wiem do czego to prowadzi xD historia kołem sie toczy
  • Odpowiedz
@Razi91: po pierwsze to *nie używać, bo "nie" z czasownikami oddzielnie, coś cię ominęło z 4 klasy podstawówki. Rozumiem, że jak drożeje prąd, to też postanawiasz nie używać, tak? Youtube to dzisiejszy monopolista, są na nim filmy z całego świata, od rozrywki, po kursy i poradniki, nie ma alternatywy.
  • Odpowiedz
@Ilirian: JAK ŚMIECIE OKRADAĆ TĘ SKROMNĄ FIRMĘ, ALPHABET W ZESZŁYM ROKU ZAROBIŁ ZALEDWIE 156.6 MILIARDA DOLARÓW A WAM ŻAL TE PARĘ GROSZY NA PREMIUM? WY WYZYSKIWACZE, WY OSZUŚCI, WY ZŁODZIEJE NIEWDZIĘCZNI
  • Odpowiedz
@mlodir: Tylko zrozum chłopie, że dla niektórych te subskrypcje YT czy Netflixa to przy podziale na kilka osób są tak śmieszne pieniądze, że szkoda im tracenia życia na instalowanie jakiś appek i innych cudów albo szukanie pirackich wersji. Akurat sam mam z AdBlocka i z YT Premium nie korzystam, ale bawi mnie jak ktoś ma ból d--y o subskrypcje Netlixa, Spotify czy legalne zakupy gierek. Wszystko da się zrobić. Tylko
  • Odpowiedz
Rozumiem, że jak drożeje prąd, to też postanawiasz nie używać, tak?


@cario: wam się już ładnie w dupach poprzewracało od dobrobytu, że serwis z filmikami jest dla was tak niezbędną do życia potrzebą, jak prąd w mieszkaniu. xD

Youtube to dzisiejszy monopolista, są na nim filmy z całego świata, od rozrywki, po kursy i poradniki, nie ma
  • Odpowiedz
@Ilirian nie rozumiem o co walczycie. Prywatne przedsiębiorstwo ustala sobie zasady, a wy z ich usług nie musicie korzystać. Dostęp do YT to nie jest jakiś niezbędny do życia czynnik. Bojkotujcie twórców że nie siedzą np. na vimeo xD
  • Odpowiedz