Wpis z mikrobloga

Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem podobnych sytuacji. Weźmy przykład imprezy: WESELE

Ja z moją kobietą (programista + prawnik) 1-2 w nocy: zaorani, zmęczeni, głowy już wiszą nad stołami dosłownie utrzymywane siłą woli i zaraz zwijamy do domu

w tym samym czasie jakieś robolskie pary typu mechanik/budowlaniec + kasjerka/fryzjerka/monterka produkcyjna zapyerdalający po 12h dziennie wywijają na parkiecie, drą pisdy, pełni energii, dopiero się rozkręcają.

My sen po 8h, dobre wysoko jakościowe jedzenie, zawsze wykrojony czas na relaks, regularny seks, regularny sport, ogólnie dobre zadowolenie z życia.
Oni, gvwnojedzenie, przeróżne używki, alkohol, papierochy, nierzadko narkotyki, nieregularny sen przez pracę zmianową, ostatni raz do czynienia ze sportem mieli w zawodówce 15 lat temu, a chłop jeszcze 8 godzin wstecz kładł komuś płytki w kiblu, albo podłączał ledy w sedesie.

Z czego to może wynikać?
Macie podobnie?

Pytanie kieruję do ludzi >=28 lat z wyższym wykształceniem.

(Żeby uprzedzić głupiomądre odpowiedzi: tak, wszystkie badania robione regularne, zgadzają się parametry krwi, organy i poziomy hormonów, w tym testosteronu)

#zalesie #heheszki #bekazpodludzi #kiciochpyta #wesele #polska #przegrywpo30stce #wykop30plus #wykop30club
bojackHorsemanPatataj - Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem p...

źródło: impreza mem

Pobierz
  • 357
Kwestia jest taka że ja mam aspiracje intelektualne i chce się tak męczyć, nie wyobrażam sobie sprzątać domów nawet za mega dobrą kase, budowlanke już prędzej :) Troche jak chłop który musi robić bo inaczej mu #!$%@? xD


@zapalara: Słuchaj mogę zostać lekarzem a kocham stolarkę,i robiąc taboret będę szcześliwy człowiek nie działa tak jak piszesz,moja kuzynka jest sprzątaczką w angli ze 20 lat i uwierz jest turbo pedantka i ona
Praca umysłowa bardziej męczy, sam mam u siebie np. miesiąc tyrania, potem miesiąc rozkminiania/lekkiej pracy i nie powiem żebym się bardziej męczył przy pracy fizycznej. Nawet zauważyłem, że więcej jem przy pracy umysłowej, mam większy apetyt.
A rada dla Was - narkotyki ¯_(ツ)_/¯
@bojackHorsemanPatataj: prawdopodobnie ogromne zmęczenie psychiczne wykonywaną pracą + mała styczność z obcymi ludźmi na codzień, przez co wasze społeczne baterie się znaacznie szybciej wyczerpują.

Być może również i brak wystarczającego spożycia alko, albo na alko źle reagujecie.

Prości ludzie często też #!$%@?ą ekstrawertyzmem i takie sytuacje społeczne jak wesela ich ogromnie nakręcają.
regularny sport,


@bojackHorsemanPatataj: to że ty pójdziesz 2 razy w tygodniu na siłke na godzinę i raz w tygodniu na basen 1h popływać to jest niby sport ale w tym czasie pracownik fizyczny na budowie przez 8-10h nosi 20 kg bloczki do murowania ścian. To jak przy tym wygląda twoja 1 godzina na siłowni? Po prostu ci ludzie są dużo lepiej przyzwyczajeni do wysiłku fizycznego i przez to też ich organizmy
@bojackHorsemanPatataj: Kiedyś pracowałem po 10h w lesie, później jako hydraulik przez jakiś czas (6-15 i później fuszki dodatkowe do wieczora) i miałem w #!$%@? energi. Po pracy normalnie były chęci na wyjście ze znajomymi itd. Sportu brak, ale bądźmy szczerzy #!$%@? fizycznie to też niejako sport i wtedy miałem większe chęci na cokolwiek. Podobnie jak teraz przy wychodzeniu na siłownię z rana - dzień od razu lepszy.
Aktualnie pracuje w biurze