Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kabas
Kabas

Kabas

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3616
  • Znaleziska 713
  • Mikroblog 2903
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 46
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
10 godz. i 16 min temu
  • 91
Apropos znaleziska o zniszczeniu rzepaku przez quadowców, to coś tam pogrzebałem i:
pojazd: Polaris RZR XP
Znaki szczególne, inne od reszty:
-"miękki" dach z materiału
-niebieska gaśnica na słupku
-napis POLARIS między tylnymi słupkami, inną czcionką niż oryginalne logo
RenkaRenkeMyje - Apropos znaleziska o zniszczeniu rzepaku przez quadowców, to coś tam...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 1 godz. i 55 min temu via Android
  • 3
@RenkaRenkeMyje: Polaris RZR, najprawdopodobniej model XP 1000 lub XP Turbo z roczników 2019–2023 (wersja po faceliftingu).

Analizując dokładnie to konkretne zdjęcie, można zauważyć kilka detali, które nie są standardowym wyposażeniem i mogą posłużyć jako znaki szczególne do identyfikacji tego konkretnego egzemplarza:
* Niestandardowa, metalowa osłona tyłu (zderzak/płyta): To najbardziej rzucający się w oczy element. Srebrna, trapezowata blacha zamontowana w dolnej części tyłu pojazdu jest ewidentnie częścią akcesoryjną (customową) lub wręcz samoróbką.
  • Odpowiedz
Kabas
Kabas
Kabas 02.06.2026, 17:28:10
  • 0
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkinnerBox
SkinnerBox
10.05.2026, 11:52:44
  • 1
Hej jaka jest wasza ulubiona przedtreningowka? Taka z ładną zawartością cytruliny plz #silownia #mirkokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 16.05.2026, 18:50:29 via Android
  • 0
@SkinnerBox: ON pre workout
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
12.05.2026, 12:11:17
  • 1
Co sądzimy o takim instrumencie na ekspozycję na bitcoina bez zamartwiania się że zgubimy dysk twardy i będziemy szukać go później przez 12 lat na wysypisku?

TER 0.25%,
w złotówkach lub w euro,
100% zabezpieczenie w bitcoinie

#gielda
breakdown1 - Co sądzimy o takim instrumencie na ekspozycję na bitcoina bez zamartwian...

źródło: image_picker_B74E59C1-6896-4DBE-8D91-22C4A1CE059B-54164-000014DF29FDA450

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 12.05.2026, 12:21:59 via Android
  • 2
@breakdown1: ja mam , jest spoko bo w plny
  • Odpowiedz
dawid121213
dawid121213
dawid121213
26.04.2026, 14:18:26
  • 435
Się w poniedziałek zdziwią w budimiexie ile przelewów księgowa zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 26.04.2026, 19:54:24 via Android
  • 0
@dawid121213: ehh w poniedziałek miała przyjść roczna premia:D ale przyjemniej na szczytny cel :D
  • Odpowiedz
coldsurgeon25
coldsurgeon25
coldsurgeon25
14.04.2026, 17:02:40
  • 0
#gielda myfund sam doda syn2bio czy trzeba będzie zrobić to samemu?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 14.04.2026, 17:49:35 via Android
  • 2
@holo94: eee tam nierealnąxD
Kabas - @holo94: eee tam nierealnąxD

źródło: 1000053676

Pobierz
  • Odpowiedz
Ghost2
Ghost2
Ghost2
07.03.2026, 23:59:54
  • 6
Nie sprzedałem, dokupowałem.

Do zobaczenia przy baryłce za ponad 100$ w poniedziałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #meczennicyxtb #xtb
Ghost2 - Nie sprzedałem, dokupowałem.

Do zobaczenia przy baryłce za ponad 100$ w pon...

źródło: 238615e1ace47122c881d0980e9f233f

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 09.03.2026, 20:04:33 via Android
  • 1
@KrowkaAtomowka: jak zawsze , to odwrotnie niż trend tutaj :D
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
20.02.2026, 06:17:38
  • 1813
Za kilkadziesiąt minut pogadanki z gastrologiem w Warszawie 1400 złotych. TYSIĄC CZTERYSTA ZŁOTYCH. Tak, samej suchej pogadanki bez gastroskopii, bez kolonoskopii, bez USG, bez gwarancji wyjścia z gabinetu z receptą na jakiś lek.
Czy lekarzom w 2026 roku znane jest pojęcie wstyd? Mi byłoby zwyczajnie wstyd robić taki skok na kasę chorego pacjenta.
#lekarz100k #lekarz #medycyna #konowalposting
Lolenson1888 - Za kilkadziesiąt minut pogadanki z gastrologiem w Warszawie 1400 złoty...

źródło: gastrolog

Pobierz
  • 250
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 20.02.2026, 11:34:19 via Android
  • 0
@Lolenson1888: ludzie są czaty gpt, one w większości lepiej ogarniają niż lekarze. Zrobić badania krwi, dobrego promta i jedziemy z tematem
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
10.02.2026, 08:53:59
  • 9
Łapy swędziały, Synektik dokupiony do IKE #gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 10.02.2026, 09:43:29 via Android
  • 0
@StdPtr: było czekać do czwartki. Rano będzie za 280.
  • Odpowiedz
Kabas
Kabas
Kabas 10.02.2026, 10:56:03 via Android
  • 0
@perfumowyswir: raport. No i jakoby nie był to zawsze jest wyprzedaż
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
04.02.2026, 16:33:09
  • 95
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 04.02.2026, 17:00:37 via Android
  • 1
@DoktorMorela: jest promka, nasdaq do poryfela ma tydzień. Myślę że z10% zrobi
  • Odpowiedz
assninja
assninja
31.01.2026, 18:44:58
  • 4
No i zlikwidowali grubasa

#kryptowaluty #bitcoin
assninja - No i zlikwidowali grubasa

#kryptowaluty #bitcoin

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 01.02.2026, 16:04:14 via Android
  • 0
@assninja: ale co to oznacza? Ze stracił 100k na tym?
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99
20.01.2026, 04:15:40
  • 893
Podzielę się z Wami historią, ponieważ niestety mam niewiele osób którym mogę to opowiedzieć- mam po latach tylko jednego przyjaciela któremu ufam, rodzinie nie powiem bo się będą martwili, znajomym nie powiem bo nie całkiem im ufam i nie całkiem wierzę że to przeczytają.

Od 2 miesięcy jestem kierowcą #bolt. W moim mieście wszystkim na Bolcie i nie tylko znana jest jedna osoba. Nadajmy jej Imię. Magda z ulicy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 20.01.2026, 06:29:12 via Android
  • 11
@Plotkova99: i to są właśnie kobiety, no nie odpuszcza i zemsta będzie nawet za miesiąc. Także na nie zawsze trzeba uważać.

Wszyscy bolciarze odpuścili, tylko nie kobietka ;D

W ogóle z patusami się nie zadziera. Oni nie maja nic do stracenia. Na policji dowiedzą się że ich wspałaś i porysują Ci auto auto albo przebija opony. Nie wiem czy to jest warte zemsty za równoważność małego kebsa
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
30.12.2025, 14:46:01
  • 1
XETRA już zamknięta na dziś?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 30.12.2025, 17:15:52 via Android
  • 1
@ossprime: tak, widzimy się 2.01
  • Odpowiedz
szcz33pan
szcz33pan
23.12.2020, 11:00:49
  • 25
Mirki. Dziś w ramach #pasywnyinwestor dokonałem zakupu ETF.
Padło na: iShares S&P 500 Information Technology Sector UCITS ETF (IUIT.UK)
Przejrzeć go można na wykazie (ISIN IE00B3WJKG14)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PD_OHTK8z06CF9wG2TEyc0NvNd8DEYceDeI1A_hGAB0/edit#gid=356336277

Dlaczego?
szcz33pan - Mirki. Dziś w ramach #pasywnyinwestor dokonałem zakupu ETF.
Padło na: iS...

źródło: comment_1608720974O3ZtLs3nqOaqPKl8yvmnI6.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 25.12.2025, 20:21:48 via Wykop
  • 0
@szcz33pan: Dalej ten etf na ikze? Masz tam już że 100kola?
  • Odpowiedz

751

Black Friday pod lupą. Polacy mówią: "Coś tu nie gra"

Black Friday pod lupą. Polacy mówią: "Coś tu nie gra"

Aż 45 proc. klientów w Polsce obawia się, że sklepy manipulują cenami w trakcie Black Friday - wynika z najnowszego raportu Santander Consumer Banku. Jednocześnie ponad jedna czwarta badanych celowo odkłada zakupy na ten okres, licząc na okazje. Promocje przyciągają zwłaszcza trzydziestolatków...

SoundOfViolence
z
informacje.wp.pl
dodany: 14.11.2025, 07:21:25
  • 141
  • #
    polska
  • #
    blackfriday
  • #
    cebuladeals
  • #
    cybermonday
  • #
    zakupy
  • #
    promocje
Kabas
Kabas
Kabas 15.11.2025, 19:23:51 via Android
  • -1
@Veget z RTV euro AGD to dopiero beka jest xD

Co się przekonałem na własnej skórze.

Na stronie są czasami promocje:
- piąty produkty za
Kabas - @Veget z RTV euro AGD to dopiero beka jest xD

Co się przekonałem na własnej ...

źródło: temp_file5663829145621006926

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bolcano
Bolcano
13.11.2025, 14:59:21
  • 13
Wliczając już podatek Belki, aby zostać milionerem wystarczy około 1206 zł podwoić tylko 10 razy. #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 13.11.2025, 16:49:08 via Android
  • 2
@jmateuszj @ApoIIo @Bolcano

Gram tak. Zaczynając od 10zl i zostawiając 10% wygranej.

Czyli stawiam 10 wygrywam 20, zostawiam 2 i gram za resztę 18>

Najwięcej postawiłem 24 000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kabas
Kabas
Kabas 13.11.2025, 17:01:07 via Android
  • 1
@jmateuszj nie no przewalilem 24 koła xD
  • Odpowiedz
banzi
banzi
12.11.2025, 05:12:37
  • 4
Przypominam o kolejnej grze inwestycyjnej. Od dzisiaj można testować: https://gra.parkiet.com/

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 12.11.2025, 05:36:37 via Android
  • 0
@banzi przybliżysz zasady?
  • Odpowiedz
RaczejNiePiszDoMnie
RaczejNiePiszDoMnie
10.11.2025, 13:21:22
  • 6
Jeżeli ktoś wybiera się teraz autem do serenady, niech absolutnie tego nie robi. Wszystkim usiłującym wyjechać z parkingu podziemnego przesylam wyrazy otuchy 🤡 #krakow #serenada
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kabas
Kabas
Kabas 10.11.2025, 19:14:02 via Android
  • 0
@RaczejNiePiszDoMnie byłem tam (。◕‿‿◕。)

Także omijać serenede szerokim łukiem, no chyba że chcesz z niej wyjeżdżać 1:5h na bora.

Widziałem też tam policję, co zabłądziła. Jak otworzyłem szybe i zacząłem z nimi rozmawiać, czemu nie staną na światłach pod mc i wypuszcza wszystkich to zamknęli szybę, włączyli koguta i uciekli.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Mateusz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking