Wpis z mikrobloga

Polemizowałbym, czy tacy ludzie mają już dowody osobiste i czy się interesują polityką w najmniejszym stopniu. Nie sądzę, w przeciwieństwie do kupujących garnki xD


@Lolenson1888:

Kolega jest wykładowcą na uczelni i to on mi relacjonował całą dramę - na podstawie relacji od studenciaków z państwowej uczelni, z niehumanistycznego kierunku. Więc możesz się mylić.
@Gieremek: z dwojga zlego wolałbym thermomixa (który realnie wyręcza Cię z różnych questów w kuchni i oszczędza czas) niż set dalece przepłaconych garnków od rumuna z bagażnika (chociaż zdaję sobie sprawę, że obydwa te produkty są przemarżowane).
Za 5k to już można taki zestaw garów kupić z którego będą jeszcze na Twoim pogrzebie bigos serwować.
@volemite

ludzie, którzy potrafią kupić 4x droższe lody, tylko dlatego że na papierku są jutubowe patusy właśnie w tym momencie decydują o waszej przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Akurat oni to nie mają jeszcze praw wyborczych.
@Gieremek: akurat termomixa kupują głównie osoby po 40tce. Praktycznie nie spotkałem się aby był ktoś młodszy. Na pewno ani razu się nie spotkałem z kimś poniżej 30tki. A Ty mówisz o młodych