Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: "Polemizowałbym, czy tacy ludzie mają już dowody osobiste i czy się interesują polityką w najmniejszym stopniu. Nie sądzę, w przeciwieństwie do kupujących garnki xD"
Byś się zdziwił, jeden z najcięższych kierunków studiów, a ludzie od 2 tugodni bez przerwy #!$%@?ą o dramie na YT, pare dni temu przyszli do mnie i pytali się na czym w ogóle te głosowanie polega XDDD
wykupują PPV na fame MMA czy inne gówna czekając na walkę karłów.


@mateussz90: ci raczej nie, bo jednak można dopiero od ukończenia 18 roku życia głosować
@r5678: to, że ty się nie spotkałeś, nie znaczy, że Thermomix kupują głównie osoby po czterdziestce xD
Ja znam pięć osób, które go mają i tylko jedna kupiła go po czterdziestce, cztery pozostałe jeszcze przed trzydziestką. Mam na tej podstawie wysnuwać tezy?
moja próbka badawcza to ponad 100 osób. Dlatego że zabieram to gowno od ludzi na reklamację. Nie pracuje u volverka ale firma gdzie pracuje ma z nimi umowę, że mamy podjeżdżać i to zabierać. Wiec jestem u każdego w domu komu się to zepsuło i widzę kto korzysta i jak żyje.

Głównie stare baby
czy nowobogaccy w okolicach 40-50. Najwięcej u ludzi bardzo majętnych, że tak to ujmę.
Ostatnia osoba to byla