Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wild_Rebel

Wild_Rebel

Dołączył 4 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1898
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 1884
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 14
nightmeen
nightmeen
6 godz. i 43 min temu
  • 63
Wracając ostatnio ze Szczecina do Gdańska, postanowiłem po drodze zobaczyć coś ciekawego i nietypowego. Przeglądając mapę w telefonie, natrafiłem na lokalizację wraku statku znajdującego się przy brzegu jeziora Dąbie. Kiedy zajrzałem do opinii, przeczytałem, że przy wyższym stanie wody dotarcie do wraku bywa utrudnione, a czasem wręcz niemożliwe. Pomyślałem jednak, że warto sprawdzić to osobiście.
Po dotarciu na miejsce okazało się, że suchą stopą można dojść do wraku wąską ścieżką prowadzącą pomiędzy
nightmeen - Wracając ostatnio ze Szczecina do Gdańska, postanowiłem po drodze zobaczy...

źródło: DSC_0978

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Wild_Rebel
Wild_Rebel 1 godz. i 55 min temu via Wypiek
  • 7
Ten statek należał do Pana Jacka Kwiatkowskiego
Wild_Rebel - >Ten statek należał do Pana Jacka Kwiatkowskiego

źródło: 1000068642

Pobierz
  • Odpowiedz
FerdekM
FerdekM
6 godz. i 17 min temu
  • 68
Szkocja jeszcze z matematycznymi szansami, muszą tylko liczyć że Ghana jebnie Chorwacji minimum 3:0, Algieria jebnie Austrię minimum 2:0 i Doktor Kongo musi zremisować albo przegrać dokładnie 1:0 z Uzbekistanem.
Ciekawe czy istnieje taki Szkocki Mateusz Borek który od rana uplastycznia, pokazuje, odkrywa przed widzami co się musi stać, zdarzyć, co się musi poczynić, aby Szkocja, słynna Tartan Army i jej kibice i wielbiciele mogli marzyć, mogli mieć nadzieję, mogli fantazjować o
FerdekM - Szkocja jeszcze z matematycznymi szansami, muszą tylko liczyć że Ghana jebn...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 2 godz. i 1 min temu via Wypiek
  • 1
@pietrek16 "turnieju rangi Mistrzostw Świata"
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
wczoraj, 06:29:46
  • 14
Ale postawiłem wielkiego klocka okrutnika ło ludzie. Anakonda, kibel zatkany. Jak jest się czym pochwalić to trzeba. Szkoda, że w domu przed robotą a nie w pracy, żeby pokazać kto tam rządzi xD #srajzwykopem
Malynavy_Krool - Ale postawiłem wielkiego klocka okrutnika ło ludzie. Anakonda, kibel...

źródło: 2571

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel wczoraj, 08:30:05 via Wypiek
  • 0
@Malynavy_Krool Kloc że świat i ludzie
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
15.06.2026, 04:18:25
  • 45
W ogóle Kaziu Węgrzyn uspokoił ryczenie
A Mielcarski je podkręcił
Przez co za cholerę nie mogę odróżnić, który komentuje w trakcie meczu xd
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 15.06.2026, 08:43:01 via Wypiek
  • 0
@ruskizydek Borek teraz właściwie ciągle jest z Mielcarskim, więc jak słychać Matiego to jest Mielcar.
  • Odpowiedz
czehoo
czehoo
15.06.2026, 02:35:05
  • 343
Szwecja wzięła trenera z premier league i w parę miesięcy zrobili postęp a Polska z Urbanem to obraz nędzy i rozpaczy bez żadnych perspektyw

#mecz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 15.06.2026, 08:37:55 via Wypiek
  • 1
@czehoo Dajcie Urbanowi szwedzkich piłkarzy to też by awansował.
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
14.06.2026, 17:27:49
  • 2
#mecz
I co reprezentacjo polszy? Takie kurasało 3:0 na lajcie by wygrało.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 14.06.2026, 17:45:51 via Wypiek
  • 0
@Pierre_Dolony To jest po prostu Holandia B. Pilkarze z tą wysepką nie mają wiele wspólnego.
  • Odpowiedz
Wild_Rebel
Wild_Rebel 11.06.2026, 08:37:22
  • 0
Pojawił się terminarz Ekstraklasy.
Wychodzi, że inauguracja sezonu na stadionie Wisły i mecz z GieKSą.
Potem Piast, Płock, Górnik i Pogoń. Są mocniejsi i słabsi rywale, więc po tych meczach już będzie coś widać jak prezentuje się Wisła.
Czekam na transfery, ale wydaje mi się, że po tych meczach będzie jakieś 4 punkty, bo optymistą nie jestem.
#wislakrakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaczuPikczu
HaczuPikczu
11.06.2026, 10:06:13 via Android
  • 1
@Wild_Rebel: najważniejsze to mieć małe oczekiwania
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
04.06.2026, 09:14:00
  • 87
#przegryw

Posiedzę se i pomarnuję czas
Mechamaru - #przegryw

Posiedzę se i pomarnuję czas

źródło: comment_1663397761VKO8RvcExpyxSo10StfYP8,w400

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 04.06.2026, 09:26:37 via Wypiek
  • 8
@Mechamaru Jeśli robisz to co chcesz to nigdy to nie jest marnacja
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
31.05.2026, 19:03:14
  • 261
Taki obraz jarających się Polską Reprezentacją.

#mecz #reprezentacja #ekstraklasa #pierwszaligastylzycia
Tymczas0wy - Taki obraz jarających się Polską Reprezentacją.

#mecz #reprezentacja #e...

źródło: xDDDDDD

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 31.05.2026, 19:25:55 via Wypiek
  • 2
@Tymczas0wy Swoją drogą jak wzmocniła się pozycja 1 ligi w świadomości ludzi. Przez lata byłaby tu tylko ekstraklasa.
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
29.05.2026, 16:18:11
  • 52
przez brak szerokiej ale płytkiej rzeki z kamieniami na dnie w mojej okolicy przegrałem życie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 29.05.2026, 17:21:33 via Wypiek
  • 4
@vieniasn Ja też poczułem brak takiej rzeki w mojej okolicy, dlatego się dziś wybrałem poza granice kraju ojczystego na spotkanie zapoznawcze z takim ciekiem wodnym.
Wild_Rebel - @vieniasn Ja też poczułem brak takiej rzeki w mojej okolicy, dlatego się...

źródło: 1000064572

Pobierz
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
13.05.2026, 20:09:32
  • 52
Kilka miesięcy temu na wykopie dowiedziałem się, że nazwa "słodka bułka" to regionalizm dolnośląski i w pewnej części województwa łódzkiego. Więc pytanie do reszty Polski - jak to nazywacie? xdd #polska #jezykpolski #wroclaw #lodz #warszawa #krakow #poznan #gdansk #szczecin #bialystok #lublin #rzeszow #kielce #bydgoszcz
fornson23 - Kilka miesięcy temu na wykopie dowiedziałem się, że nazwa "słodka bułka" ...

źródło: temp_file5721944887817045475

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 14.05.2026, 00:47:59 via Wypiek
  • 1
@fornson23 Ja z zachodniopomorskiego i też była bułka słodka.
  • Odpowiedz
mrsopelek
mrsopelek
06.05.2026, 17:57:32
  • 106
Nadeszła wiosna i lepsze czasy...

#lodz #tramwaje #fotografia #sopelek
mrsopelek - Nadeszła wiosna i lepsze czasy...

#lodz #tramwaje #fotografia #sopelek

źródło: FB_IMG_1778090165415

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 06.05.2026, 19:44:42 via Wypiek
  • 1
@mrsopelek Jaki to obiektyw?
  • Odpowiedz
Wild_Rebel
Wild_Rebel 09.05.2026, 16:03:59 via Wypiek
  • 0
@mrsopelek To jest do bezlusterkowców? Jaki jest jego odpowiednik dla APS-C czyli standardowe złącze F?
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
06.05.2026, 04:07:05
  • 1381
Trzech największych wrogów Polaków w XXI wieku:
1) parking APCOA
2) butelkomat
3) szczepionka
  • 193
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 06.05.2026, 05:02:29 via Wypiek
  • 25
@RomanKarburator A gdzie nakrętki w napojach?
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
23.04.2026, 01:03:59
  • 12
Z d--y 🔥🔥🔥🔥🔥
wfyokyga - Z d--y 🔥🔥🔥🔥🔥

źródło: temp_file952607419643162900

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 23.04.2026, 05:27:36 via Wypiek
  • 1
@wfyokyga
Rym cym cym.
Z d--y dym.
  • Odpowiedz
Trixee
Trixee
15.04.2026, 06:06:29
  • 18
#krakow
na tagu pojawia się wiele zapytań dlaczego Miszalski powinien został odwołany. Pokaże wam na przykładzie osiedla Kliny. Tak, wiem za górami za lasami, ale tam też mieszkają ludzie i czara goryczy się zaczyna przelewać. Na początku Prezydent obiecywał gruszki na wierzbie, teraz zaczyna wycofywać się z obietnic.
Radny Michał Starobrat zrobił zestawienie inwestycji,które nie dojdą do skutku.

Jeśli czytacie grupy lokalne wstawiajcie przykłady ze swoich osiedli,aby unaocznić problemy również
Trixee - #krakow
 na tagu pojawia się wiele zapytań dlaczego Miszalski powinien zosta...

źródło: 1000009431

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 15.04.2026, 08:21:21 via Wypiek
  • 1
@makrofag74 Budowa kładki to jeszcze Majchrowski. Remont mostu przecież się odbył. Nie będzie nigdy prezydenta idealnego i ten też nim nie jest. Ale według mnie mogło być gorzej.
  • Odpowiedz
tesknilam_
tesknilam_
10.04.2026, 00:12:20
  • 46
Moim zdaniem Helena byłaby idealną opiekunką do dzieci. Chodziłyby jak w zegarku i na ulicach byłoby trochi kultury. #swiatwedlugkiepskich
tesknilam_ - Moim zdaniem Helena byłaby idealną opiekunką do dzieci. Chodziłyby jak w...

źródło: IMG_0843

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 10.04.2026, 05:28:00 via Wypiek
  • 11
@tesknilam_ I szybko by diagnozowała syndrom miałpiej czachy
  • Odpowiedz
Arvin
Arvin
09.04.2026, 20:27:22
  • 24
Ja to ide spać se. Dobranoc.
#przegryw
Arvin - Ja to ide spać se. Dobranoc.
#przegryw

źródło: just-3-buds-chillin-v0-n1q0okvm8yw91

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 09.04.2026, 23:56:32 via Wypiek
  • 1
@Arvin Kapibarzysko
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
02.04.2026, 16:51:48
  • 1057
Wiecie co mnie cieszy? Że niesprowokowana, bestialska wojna napastnicza Stanów Zjednoczonych i Izreala przeciwko Iranowi nie znalazła akceptacji w Polsce ani w żadnym państwie europejskim.
#usa #iran
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wild_Rebel
Wild_Rebel 02.04.2026, 19:50:25 via Wypiek
  • 4
@StalkomirNowak Polacy mogą nie lubić Arabów, ale niechęć do Żymian jest większa.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.11.2022

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking