Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: tak samo, jak:
-ludzie, którzy załadowali się po jaja w kredyt na 400k przy zarobkach 4500brutto
-frankowicze nieczytający umów
-ludzie, którzy kupują na górce i sprzedają na dołku
-podludzie z tagów #famemma i #polskiyoutube
-zwierzęta z tagu #przegryw, jeśli jeszcze nie wiszą na żyrandolu
-oświecone oskarki z osiedli deweloperskich, których rodzice jechali na stracie w firmie, ale teraz muszą składać ppk i czują się dociskani przez system
-tęczowe juleczki
@Lolenson1888: Jestem już po, po 12 odczekałem w kolejce dobre 40 minut, ale i tak byłem szczęściarzem, bo jak wychodziłem, to kolejka była 2x większa. I jak przy kilku poprzednich wyborach ze 30% max to byli ludzie przed 45 rokiem życia (dane mało dokładne, ale to było szybkie sprawdzenie po peselach w komisji, w której byłem), tak teraz było zupełnie na odwrót. A na godzinę 13 urna była prawie do połowy
Cowyborcza przypominajka: ludzie, którzy potrafią kupić zestaw gównianych garnków za 5000 złotych właśnie w tym momencie decydują o waszej przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lolenson1888: cowyborcza przypominajka: ludzie, ktorzy 7 lat temu kopali z plomieniem filmiki pyty.pl z marszow kodu, ukazujace uzestnikow jako odklejencow oderwanych od koryta, a potem placzacy kilka lat pozniej, ze inflacja 20%, w tym momencie decyduja o naszej przyszlosci ( ͡° ͜
młodzi wydający 7k na thermomixa zdecydują za parę godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gieremek: mi teściowie kupili ( ͡º ͜ʖ͡º) stoi do dziś w kartonie xD