Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: ludzie, którzy potrafią kupić 4x droższe lody, tylko dlatego że na papierku są jutubowe patusy właśnie w tym momencie decydują o waszej przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@mateussz90:

słuchają maty, oglądają dramy na youtubie i wykupują PPV na fame MMA czy inne gówna czekając na walkę karłów


Polemizowałbym, czy tacy ludzie mają już dowody osobiste i czy się interesują polityką w najmniejszym stopniu. Nie sądzę, w przeciwieństwie do kupujących garnki xD
  • Odpowiedz
Cowyborcza przypominajka: ludzie, którzy potrafią kupić zestaw gównianych garnków za 5000 złotych właśnie w tym momencie decydują o waszej przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lolenson1888: Ale nie hejtuj młodych, dla któych największym osiągnięciem jest gotowanie w garnku za 7000zł, dobre? Może ja se lubię swojego thermomixa co???
  • Odpowiedz
ludzie, którzy potrafią kupić zestaw gównianych garnków za 5000 złotych


@Lolenson1888: zaraz po nich będą ludzie którzy wierzą że facet może stać się babą na zawołanie
  • Odpowiedz
Polemizowałbym, czy tacy ludzie mają już dowody osobiste i czy się interesują polityką w najmniejszym stopniu. Nie sądzę, w przeciwieństwie do kupujących garnki xD


@Lolenson1888:

Kolega jest wykładowcą na uczelni i to on mi relacjonował całą dramę - na podstawie relacji od studenciaków z państwowej uczelni, z niehumanistycznego kierunku. Więc możesz się mylić.
  • Odpowiedz
@Gieremek: z dwojga zlego wolałbym thermomixa (który realnie wyręcza Cię z różnych questów w kuchni i oszczędza czas) niż set dalece przepłaconych garnków od rumuna z bagażnika (chociaż zdaję sobie sprawę, że obydwa te produkty są przemarżowane).
Za 5k to już można taki zestaw garów kupić z którego będą jeszcze na Twoim pogrzebie bigos serwować.
  • Odpowiedz
@volemite

ludzie, którzy potrafią kupić 4x droższe lody, tylko dlatego że na papierku są jutubowe patusy właśnie w tym momencie decydują o waszej przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Akurat oni to nie mają jeszcze praw wyborczych.
  • Odpowiedz
@Gieremek: akurat termomixa kupują głównie osoby po 40tce. Praktycznie nie spotkałem się aby był ktoś młodszy. Na pewno ani razu się nie spotkałem z kimś poniżej 30tki. A Ty mówisz o młodych
  • Odpowiedz