Wpis z mikrobloga

oświadczyny trwają minutę raz na całe życie a nazwisko męża nosi się do końca życia czasem dłużej niż własne rodowe czyli kobieta wyrzeka się własnych korzeni


@AlienFromWenus: to dlaczego kobiety tak się triggerują gdy facet im powie, żeby one się oświadczyły?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus XD No nie wiedziała, że można inaczej. Moja żona to idiotka, jak dostała z usc do wypełnienia formularz o wyborze nazwiska, to nie zrozumiała poleceń i kazała mi go wypisać. Czy ty masz kobiety za ubezwłasnowolnione idiotki, czy mi się wydaje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
po co kobiety, które nie piastują żadnych ważnych stanowisk, nie mają żadnych osiągnięć naukowych, robią sobie dwuczłonowe nazwiska ¯(ツ)/¯. Chodzi mi głównie o patusiary


@agacik92: Bo wstyd im nosić nazwisko męża patusa, a przy tym są konserwatywne i wypada przyjąć. Taki kompromis.
  • Odpowiedz
Jedyne czego nie rozumiem, to po co kobiety, które nie piastują żadnych ważnych stanowisk, nie mają żadnych osiągnięć naukowych, robią sobie dwuczłonowe nazwiska


@agacik92: A ja nawet tego za bardzo nie ogarniam, po co?
  • Odpowiedz
@BenAli

@arinkao Tak szczerze, to nie wstyd Ci takie nieładne rzeczy pisać? Mam nadzieję, że to wynika tylko z braku kultury, a nie z bycia nieszczęśliwą. Pamiętaj, że po drugiej stronie ekranu też siedzi człowiek, któremu – mam nadzieję – takich brzydkich rzeczy na żywo byś nie mówiła. Uciekam z dyskusji, a Ty na przyszłość myśl dwa razy zanim coś napiszesz.


To stara baba po menopauzie, nie oczekuj za wiele.

Spróbuj pokrytykować
Krupier - @BenAli
@arinkao Tak szczerze, to nie wstyd Ci takie nieładne rzeczy pisać?...

źródło: temp_file6965215860050077191

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zarrakash: Jest to to samo, chęć przechwalania się ma źródło w leku przed staropanieństwem. Nie bez przyczyny te baby które sa po 30tce i nie zmieniły nazwiska mają na fb nicki, nie chwalą się że nazywaja się tak samo od podstawówki.
  • Odpowiedz
@SzepczoncyGrzyp

drugie pytanie, jezeli w małżeństwie obie osoby zachowają "swoje" nazwiska, to czyje nazwisko mają nosić ich dzieci?


Dzieci zawsze dostają nazwisko ojca, nie da się inaczej.
  • Odpowiedz