Kiedyś przeglądałem sobie zarobki różnych korporacyjnych szych, które zmuszeni są publikować. Wyobraźcie sobie, że lądujecie na szeregowym stanowisku w niedużej firmie, którą rozwijacie od zera. Ciężko pracujesz, budujesz sieć kontaktów i znajomości, łapiesz powolne awanse w oparciu o mierzalne wyniki. Firma się prężnie rozwija, rozrasta, daje pracę dziesiątkom tysięcy ludzi, staje się rozpoznawalną marką. Firma trafia na giełdę, a ty zostajesz Członkiem Zarządu, Wiceprezesem. Twoje roczne wynagrodzenie wynosi ok. 2,5 mln pln.

Zarrakash


















