Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zarrakash

Zarrakash

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 58437
  • Znaleziska 33234
  • Mikroblog 25203
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 8
Zarrakash
Zarrakash 1 godz. i 7 min temu
  • 10
Kiedyś przeglądałem sobie zarobki różnych korporacyjnych szych, które zmuszeni są publikować. Wyobraźcie sobie, że lądujecie na szeregowym stanowisku w niedużej firmie, którą rozwijacie od zera. Ciężko pracujesz, budujesz sieć kontaktów i znajomości, łapiesz powolne awanse w oparciu o mierzalne wyniki. Firma się prężnie rozwija, rozrasta, daje pracę dziesiątkom tysięcy ludzi, staje się rozpoznawalną marką. Firma trafia na giełdę, a ty zostajesz Członkiem Zarządu, Wiceprezesem. Twoje roczne wynagrodzenie wynosi ok. 2,5 mln pln.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash
Autor
53 min temu via Android
  • 1
@Nighthuntero: Taa, wbrew pozorom to co opisałem powyżej to też rzeczywisty przypadek człowieka, którego znam. Tym bardziej kładzie mnie na łopatki ta odklejka związana z wynagrodzeniami w środowisku lekarskim.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
14.06.2026, 07:05:23
  • 147
#polityka #usa #bekazprawakow
splinter96 - #polityka #usa #bekazprawakow

źródło: 1000030120

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 14.06.2026, 12:37:53 via Wykop
  • 1
@Jariii: Trochę bez sensu ta grafika. Niby USA nie uważa jedzenia za prawo człowieka, a z głodu tam nikt nie padnie dzięki ichniejszym food-stampsom. W przeciwieństwie do wielu innych krajów, które uważają jedzenie za prawo człowieka, a ludzie zdychają w nich z głodu.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
08.06.2026, 07:07:12
  • 25
Miesiąc różnicy.
Przykro się patrzy jak Nawrocki rozwala nam pozycję miedzynarodową i zamiast załatwić takie rzeczy przez telefon to rozkręcił aferę w której opinia międzynarodowa przez to że nikt za granicą nie wie o wołyniu jest jasna - skłócenie narodów pod rosję. Zresztą nie ma co się dziwić, jakby mu chociaż trochę zależało na pamięci historycznej to by cokolwiek zrobił jako szef IPN. Poza tym pis nie potrafił załatwić ekshumacji. W internecie
robertkk - Miesiąc różnicy.
Przykro się patrzy jak Nawrocki rozwala nam pozycję miedz...

źródło: hfhdfdhfdhfdhfhdfhfh

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 08.06.2026, 10:55:53 via Wykop
  • 0
@Szalom: Takie rzeczy załatwia się po prostu szybko i skutecznie kanałami dyplomatycznymi, a w razie braku porozumienia wyciąga się mniejsze lub większe konsekwencje. W tym konkretnym przypadku Nawrocki na pierwszym miejscu postawił robienie międzynarodowej szopki politycznej na potrzeby wewnętrzne. Takie działanie nie służy niczemu innemu jak usztywnianiu stanowisk, o ile nie jesteś stroną wyraźnie dominującą w relacji. Nawet Tusk z miejsca stwierdził, że obaj prezydencji się nie popisali i skrytykował
  • Odpowiedz
Zarrakash
Zarrakash 08.06.2026, 12:00:49 via Wykop
  • 0
@Szalom: Ale to dokładnie to o czym piszę zarówno ja jak i @robertkk :)

Tusk skrytykował obu prezydentów tego samego dnia (lub dzień po). Natomiast jego późniejsze stwierdzenie, że dyplomacja zawiodła wynika m.in. z usztywnienia stanowiska Ukrainy na skutek publicznych gróźb Nawrockiego. W dyplomacji najpierw rozmawiasz, dopiero później ewentualnie grozisz. Nie na odwrót. Jeśli zaczynasz od szantażu na forum publicznym to szansa dogadania się jest niewielka - polityk ulegający groźbom/szantażom
  • Odpowiedz
Zarrakash
Zarrakash 08.06.2026, 12:44:08 via Wykop
  • 0
Jak Ukraina z nami rozmawiała przed tym jak postanowiła nazwać grupę wojskową im. Bohaterów UPA?


@Szalom: Nie rozmawiała. I bardzo dobrze. Na tym polega suwerenność, że każdy niepodległy kraj podejmuje decyzje wewnętrzne we własnym zakresie. Kanały dyplomatyczne aktywuje się dopiero wtedy gdy wystąpi jakiś problem, konieczność współdziałania lub poklepania się po plecach. Najpierw jest akcja, później reakcja. Sam powołujesz się na ten mechanizm, a jednocześnie utyskujesz na brak działań dyplomatycznych jeszcze
  • Odpowiedz
Zarrakash
Zarrakash 08.06.2026, 13:28:53 via Wykop
  • 1
No to widzę tutaj jakieś dwójmyślenie. Cenisz dyplomację, a tutaj piszesz że nie rozmawiała i to dobrze.


@Szalom: A według Ciebie to by było normalne jak by Polacy pytali Niemców czy Ruskich jak możemy nazywać swoje ulice albo pomniki? Nikt nie pyta o takie rzeczy. Każdy kieruje się w takich sprawach zdrowym rozsądkiem, a kanały dyplomatyczne uruchamia wtedy gdy jest jakiś problem. Reaguje strona, która ma zastrzeżenia. W tej konkretnej sytuacji
  • Odpowiedz
Zarrakash
Zarrakash 30.05.2026, 10:24:58
  • 6
Nie było mnie wczoraj na mirko, dziś sobie wchodzę, a tutaj chyba najgłupsza przepychanka z możliwych. Najlepiej wczoraj z samego rana sprawę podsumował sam Tusk - Zełenski dał d--y bo powołał twór, którego nie powinien powołać, a drugi prezydent dał d--y bo zamiast załatwić temat drogą dyplomatyczną to zdecydował się na polityczną szopkę, którą nic nie ugra poza pogorszeniem obustronnych relacji.

Ja rozumiem, że masa Ukraińców nie ma nawet pojęcia co o------o się
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sandal
sandal
30.05.2026, 11:02:59 via Android
  • 2
@Zarrakash: Otóż to, Zelenski z----ł koncertowo, ale nie możemy dawać pożywki ruskim i brauniarzom. Bo dostali złotego kałacha do strzelania propagandy.
  • Odpowiedz
sandal
sandal
30.05.2026, 16:15:36 via Android
  • 0
Przecież napisałem że na takie coś nie powinniśmy się godzić. Ale nadal w naszym interesie jest r--------e ruskich.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
27.05.2026, 14:03:56
  • 800
#polityka #trump #usa #bekazpisu #heheszki #pis #dobrazmiana #4konserwy

A Pan Sutener i PiS chcieli tam wpłacić 1 mld dolarów naszych podatków XD

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #trump #usa #bekazpisu #heheszki #pis #dobrazmiana #4konserwy 

A ...

źródło: 1000078526

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 27.05.2026, 15:59:47 via Wykop
  • 17
@Kempes: Oj tam, oj tam ... Obajtek wysłał 2mld PLN wuj wie gdzie, wuj wie komu i mało kto już o tym pamięta, a najmniej sam Obajtek sypiący w social mediach złotymi radami w temacie zarządzania.

PiSowcy osobiście, z pocałowaniem ręki wysłaliby teraz te 3,6 mld PLN gdyby tylko mogli, a elektorat wciąż by ich bronił, nawet gdyby w 100% okazało się że to pieniądze wyrzucone w błoto.

Za to
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
25.05.2026, 05:21:33
  • 158
Teraz przez kolejny tydzien będziemy czytać o tym że referendum było nieuczciwe. Że Kraków nie dorósł do demokracji. Że to prawicowcy, faszyści, powiązania z Putinem i wszystko co najgorsze.

Oraz z drugiej strony o złych lewakach i słuszności referendum, bo tam rządzili ci źli.

O tym dlaczego krakowianie postąpili tak a nie inaczej mówi się najmniej.

Najśmieszniejsze
K-S- - Teraz przez kolejny tydzien będziemy czytać o tym że referendum było nieuczciw...

źródło: asndnv

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 25.05.2026, 10:54:32 via Android
  • 0
@goferek: Majchrowski rządził przez lata bo po pierwsze - nie było nigdy w Krakowie sensownego kontrkandydata, a po drugie - ludzie wiedzieli, że Majchrowski to krętacz i pasożyt ... ale też sprytny pasożyt, który wie że jego dobrostan zależy od samej kondycji żywiciela/miasta więc starał się je tak przy okazji rozwijać.

Teraz przyszedł Miszalski z kumplami, rzucili się na koryto bez opamiętania w dupie mając miasto i jego mieszkańców więc
  • Odpowiedz
Famine
Famine
25.05.2026, 04:51:55
  • 560
Coś pięknego

#krakow #referendum #bekazpo #polityka
Famine - Coś pięknego

#krakow #referendum #bekazpo #polityka

źródło: temp_file1200073019923612521

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 25.05.2026, 10:06:42 via Android
  • 2
@Famine: No, właśnie powinno być zupełnie na odwrót. Każde referendum powinno być wiążące niezależnie od frekwencji, za to powinno się zwiększyć ilość wymaganych podpisów do uruchomienia procedury referendalnej aby co chwilę nie robić referendów z mało istotnych powodów forsowanych w kółko przez 10% mieszkańców (koszty oraz "zmęczenie materiału").
  • Odpowiedz
dlugijohn
dlugijohn
24.05.2026, 19:13:09
  • 92
Najsmieszniejsze jest to, ze w #krakow KO jest bardzo mocne i bylaby duzo wieksza szansa wybronic Miszalskiego jakby nie negowali demokracji i moblizowali swoich wyborcow. No ale coz, zbyt lotni to oni chyba tam nie sa.

#referendum #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 24.05.2026, 21:35:07 via Wykop
  • 1
Najsmieszniejsze jest to, ze w #krakow KO jest bardzo mocne i bylaby duzo wieksza szansa wybronic Miszalskiego ...


@dlugijohn: No nie wiem czy KO w Krakowie "jest bardzo mocne". Po pierwsze - Miszalski w-----ł masę ludzi swoimi rządami, w tym również wyborców KO. Po drugie - Kraków to miasto, w którym ludzie generalnie w dupie mają wojenkę PiS/KO, przez lata rządził tam bezpartyjny Majchrowski z braku sensownej alternatywy.
  • Odpowiedz
Ranage
Ranage
19.05.2026, 11:21:11
  • 69
Hala tfuuu na wszystkie Republiki czy prawackich posłów-tiktokerow, tak sprali ludziom głowy, że teraz ojciec przeżywa jakiś g---o-strajk "obrońców granic" pod KPRM tak jak gdyby to było połaczenie Sierpnia 80 i Stanu Wojennego

#polityka #tvrepublika #propaganda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 19.05.2026, 14:09:52 via Wykop
  • 3
@Turin89: Gdy ktoś jest młody czy w sile wieku i łyka propagandowe g---o z Republiki oraz sociali to można po prostu stwierdzić, że jest głupi i ... tyle. Problem zaczyna się wtedy gdy polityczną papką wprost z Republiki traktowani są emeryci, którzy odbierają "Trudne sprawy" jak otaczającą ich rzeczywistość i co jakiś czas, ku ich zaskoczeniu, trzeba im przypominać że program jest reżyserowany (serio).

Zgoda, Republika daje emerytom ciągłe zastrzyki
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
19.05.2026, 08:19:28
  • 186
Widzę w #krakow z #referendum stabilnie. To już nie tylko sam Prezydent zniechęca do demokratycznego aktu, ale też radni xD. Mogli dać czerwone mordy i rogi jak TVPiS Tuskowi swego czasu, ale i tak piękne straszenie. Żeby to jeszcze była zachęta do konkretnej opcji w referendum, a nie zniechęcanie... "Demokraci"
#sct #polityka
FrasierCrane - Widzę w #krakow z #referendum stabilnie. To już nie tylko sam Prezyden...

źródło: demokracja

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 19.05.2026, 11:37:24 via Wykop
  • 2
@rolnik_wykopowy: Ze wszystkimi referendami problem jest taki, że ludzie będący "za" przedstawioną ideą (jaka by ona nie była) idą i głosują "za". Nie mają alternatywy. Z kolei osoby będące "przeciw" mają alternatywę - dzielą się już na samym starcie na dwa obozy. Na grupę, która pójdzie i zagłosuje "przeciwko" oraz grupę, która pokaże swój sprzeciw przez brak partycypacji. W efekcie, przy odpowiedniej frekwencji, można w referendum przegłosowywać "na tak" pomysły,
  • Odpowiedz
smutny_czlowiek
smutny_czlowiek
19.05.2026, 05:14:31
  • 1034
O. Widzę, że Stanowski już murem za TV Republika. Jednak pieniążki mu bardzo nie śmierdzą. #polityka
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 19.05.2026, 09:26:05 via Wykop
  • 5
To są, panie posterunkowy, niestety standardy ruskie, w najlepszym przypadku ice.


@Bestia_z_Jellystone: Przy zgłoszeniach o zagrożeniu życia (w tym życia dziecka) to w "cywilizowanych krajach" się ludziom domy swattuje by zadziałać nim dojdzie do tragedii, a nie puka do drzwi z pytaniem "czy wszystko ok". Trochę zachodniej cywilizacji dotarło do Polski i wszyscy zesrani ;)

Do zachowania funkcjonariuszy bym się szczególnie nie czepiał - to co zrobili to pewnego rodzaju kompromis między
  • Odpowiedz
Headcrab_B
Headcrab_B
03.05.2026, 11:03:04
  • 211
Jakiś oszołom agituje na mirko za inwigilacją internetu i dostaje za to ponad 400 plusów. Co się stało ze społecznością tego portalu?

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #wtf
link do wpisu
Headcrab_B - Jakiś oszołom agituje na mirko za inwigilacją internetu i dostaje za to ...

źródło: 3509

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 03.05.2026, 22:17:23 via Wykop
  • 0
@Headcrab_B: Niestety ale pozostaje nam się pogodzić z faktem, że coś takiego jak "internet ID" zostanie z czasem wprowadzone do cywilizowanych krajów. Max co możemy zrobić to przyjąć ten fakt do wiadomości i już teraz zacząć wykonywać ruchy z wyprzedzeniem by taki mechanizm był względnie bezpieczny. Ludzie dostali do rąk fajną zabawkę w postaci internetu ale okazuje się, że w pogoni za władzą oraz pieniądzem nawet internet są w stanie
  • Odpowiedz
quescik1
quescik1
28.04.2026, 07:12:41
  • 155
Nawrocki to autentycznie najlepsza rzecz jaka mogła przytrafic się Dudzie.
Myslałem, że bardziej memicznego i kompromitującego się prezydenta nie zobaczę w swoim życiu, ale nawrocki pokazuje, że da się i to bez większego wysiłku xD

A to dopiero 1/5 jego rządów xD
#polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 28.04.2026, 13:40:48 via Android
  • 5
@Kyrtkele: Nie, Misiu. Po prostu przez długie lata obchodzono się z plebsem jak z jajkiem. Gdy plebs łykał teorie spiskowe, tworzył rozgraniczenia na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków lub gorsze i lepsze sorty to nie reagowano wystarczająco dobitnie. W efekcie wytworzono wrażenie, że bycie chamem oraz prostakiem bez wykształcenia i wiedzy o świecie stanowi wartość samą w sobie. Wartość prawdziwie wielką, nie to co wykształciuchy i im podobni.

Dzięki temu mamy
  • Odpowiedz
Zarrakash
Zarrakash 28.04.2026, 14:29:29 via Android
  • 3
@Kyrtkele: Oczywiście, że serio. Widzisz gdzieś błąd w mojej wypowiedzi? Ludzie zaczęli traktować politykę oraz wybory jak freak-fighty. Chłopski rozum króluje, a idealnym odzwierciedleniem jest tutaj prezydent, który jedyne do czego się nadaje to ryknięcie i pomachanie ciężarkami. To jest efektem wieloletnich zaniedbań, puszczeniem chłopów samopas oraz głaskaniem ich wszystkich po główce, połączonym z wmawianiem że są "kwiatem narodu".

Ja od lat staram się rozmawiać grzecznie z takimi ludźmi. Tłumaczyć
  • Odpowiedz
Zarrakash
Zarrakash 28.04.2026, 17:28:37 via Android
  • 0
@Kyrtkele: Czy nazywam prezydenta narkomanem? Nie przypominam sobie. Nie identyfikuję się również z żadną konkretną "grupą". Mam poglądy gdzieś w centrum więc pluje na mnie zarówno "lewactwo" jak i "prawactwo". Sam fakt, że ludzie dzielą się (i dają się dzielić, co np. sam spróbowałeś uskutecznić pisząc do mnie w liczbie mnogiej) bezrefleksyjnie na grupy nie świadczy o nich najlepiej.

W zależności od sytuacji mógłbym obecnego prezydenta nazwać na przykład nielotnym
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
28.04.2026, 08:37:07
  • 317
To nie jest pomoc dla młodych tylko kolejne dosypywanie pieniędzy deweloperom i bankom pod przykrywką polityki mieszkaniowej.

#polityka #konfederacja #mieszkanie #deweloperka
Sin- - To nie jest pomoc dla młodych tylko kolejne dosypywanie pieniędzy deweloperom ...

źródło: IMG_8202

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 28.04.2026, 10:44:45 via Android
  • 0
@Sin-: To nie jest nowy pomysł. Ogólnie idea z punktu widzenia państwa jest dużo lepsza niż dopłaty do kredytów, które windują ceny mieszkań, a w tym konkretnym przypadku nie zwiekszasz nikomu sztucznie zdolnosci kredytowej. W efekcie deweloperzy muszą utrzymać ceny, a obywatel w swoim lokum albo wyprodukuje dzieciaczka albo i nie. Po prostu jako państwo splacasz określony % już istniejącego zobowiązanus hipotecznego w zamian za wyprodukowanie obywatela. Taki program powinien
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
27.04.2026, 11:01:44
  • 337
Gotowi na rządy konfedepisu?

Na co komu psycholodzy jak są panowie w sukienkach.

#polityka #bekazkatoli #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow
Turin89 - Gotowi na rządy konfedepisu?

Na co komu psycholodzy jak są panowie w sukie...

źródło: 1000004146

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 27.04.2026, 12:22:02 via Android
  • 1
@Turin89: Najzabawniejszy w jego wypowiedzi jest fakt, że w rzeczywistości to masa księży korzysta z różnego rodzaju terapii. Po prostu się tym nie chwalą w obawie przed utratą autorytetu.
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
22.04.2026, 07:44:20
  • 684
#bekazpisu #polityka
Jabby - #bekazpisu #polityka

źródło: IMG_20260422_094338

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 22.04.2026, 12:33:35 via Android
  • 0
@Pituch: Opieszałość prokuratury w tej chwili to jedna sprawa, a druga jest taka, że gdyby prokuratura zadziałała skuteczniej i szybciej, jeszcze przed całą tą dramą to byłoby wielkie "darcie p---y" o zamordyzmie i o zamachu na wolność. Polak jest mądry po szkodzie ... i to niezawsze.
  • Odpowiedz
MagicznaRuda
MagicznaRuda
22.04.2026, 04:01:48
  • 474
Prześladowania Polskich Przedsiębiorców przez państwo nie ustają :D
#januszebiznesu #it no i oczywiście #wykluczeniecyfrowe
MagicznaRuda - Prześladowania Polskich Przedsiębiorców przez państwo nie ustają :D
#j...

źródło: Screenshot_20260422-060038_X

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 22.04.2026, 09:12:02 via Android
  • 0
@slapdash: Nie rozumiesz mentalu polskiego cieciembiorcy. Wszystko po taniości, a najlepiej by każda wydana złotówka mogła pracować wręcz w nieskończoność. Jeszcze w 2023 potrafiły pojawiać się zapytania od dużych podmiotów czy firmowa aplikacja na Android obsługuje Android 3 - system, który zadebiutował na telefonach w 2011, a od 2017 nie jest wspierany do tego stopnia, że nawet usługi Google czy Google Play na nim nie działają.
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
12.04.2026, 08:12:55
  • 59
Kobiety-konfiary czyli obrzydliwe pick-me girl z rozumem 15-letniego kuca z 2016 roku.


#konfederacja #bekazprawakow #neuropa
Clefairy - Kobiety-konfiary czyli obrzydliwe pick-me girl z rozumem 15-letniego kuca ...

źródło: 4431

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 12.04.2026, 10:43:16 via Wykop
  • 7
@Clefairy: Przede wszystkim to ludzie nie zdają sobie sprawy, że samo istnienie takiego tworu jak NFZ stanowi przeciwwagę dla sektora prywatnego (w tym właśnie Luxmedów, Allianzów itp.,które często też mają dodatkowe umowy z NFZ), przez co ów sektor prywatny nie może ciągle pompować cen w górę do granic wytrzymałości portfela obywateli jak to ma miejsce w Stanach. Gdyby nie NFZ to pani Tylus zamiast zapłacić prywatnie 1k pln to zapłaciłaby
  • Odpowiedz
Zarrakash
Zarrakash 16.04.2026, 15:37:00 via Android
  • 0
@Jah00: Konkurencja na "wolnym rynku" we wszystkich branżach działa dokładnie tak jak np w przypadku bieżących cen czekolady - z byle powodu wszyscy windują ceny do granic możliwości i nigdy nikt nie obniża do poprzednich wartości, jak mogą to jeszcze dorzucą downsizing. To tyczy się każdej branży. Nie bez powodu "zmowy cenowe" są prawnie zakazane. Problem pojawia się w chwili gdy "wolny rynek" nauczony wieloletnim doświadczeniem przyjmuje solidarnie zasadę ogólną
  • Odpowiedz
Zarrakash
Zarrakash 18.04.2026, 14:41:38 via Wykop
  • 0
@Jah00: Bardzo dobra znajomość, teoretycznej, książkowej wręcz wiedzy w Twoim wydaniu, która ma się nijak do rzeczywistości. W dobie globalnej komunikacji i informacji rynek lata temu już się nauczył, że cen nie warto obniżać i ciągnie się je w górę do granicy bólu u konsumenta. Możesz na kliknięcie sprawdzić cenę towaru w dowolnym miejscu i sklepie na świecie, a także skorzystać z agregatorów lub instytucji doradczych. Tak samo jak możesz
  • Odpowiedz
ocynkowanyodpornynahejt
ocynkowanyodpornynahejt
18.04.2026, 12:03:54
  • 30
#gielda #kryptowaluty #bitcoin #bekazpisu #polityka #bekazlewactwa #polityka

PS. Jakby ktoś umiał w te painty albo inne sztuczne inteligencje to może przerobić tego gościa żeby wyglądał jak Tusk, to będzie jeszcze śmieszniejsze XD
ocynkowanyodpornynahejt - #gielda #kryptowaluty #bitcoin #bekazpisu #polityka #bekazl...

źródło: bekazlewactaw

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 18.04.2026, 13:26:10 via Wykop
  • 8
Śmieszy mnie, że Tusk tak dba o pieniądze ludzi, a za jego rządów była jedna z największych afera w powojennej historii tego kraju XD


@ocynkowanyodpornynahejt: Amber Gold (0,8-0,9mld) to pikuś kwotowy w porównaniu z aferą GetBack (2,5-3,5mld) lub aferą SKOK (2-3mld). Tak samo jak Obajtek, który wysłał miliardy spółki państwowej wuj jeden wie gdzie i komu. xDDD Po prostu w kółko powtarzanie nazwy "Amber Gold" przez PiS i łączenie jej
  • Odpowiedz
ziomgaltestowy
ziomgaltestowy
16.04.2026, 09:23:25
  • 526
Zatrudnili u mnie zoomera i to ile on p----------a kasy to głowa mała. Jego zycie idealnie opisuje konsumpcjonizm 21 wieku i "problemy" z jakimi młodzi się obecnie mierzą.

Koles codziennie zaczyna dzień od energetyka z żabki. Zamiast zrobić swoje jedzenie to kupuje jakies wykwintne gotowce albo zamawia z restauracji do biura XD Po południu wlatuje 2 energetyk albo jakies picie też z żabki, gdzie ceny są w skrócie mówiąc p------e. No i w
  • 228
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarrakash
Zarrakash 16.04.2026, 15:08:37 via Android
  • 1
@ziomgaltestowy: Znam zoomera, który pracuje we frogshopie za minimalną, a trasę dom-praca pokonuje codziennie w dwie strony Boltem bo "nie chce mu się w zbiorkomie męczyć" xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia