Wpis z mikrobloga

@UlicznyPoeta No niestety, ale tak jest. Często pomagamy ze względu na dzieci, które nie są niczemu winne, że ich rodzice to patologia. ¯_(ツ)

Trzy lata temu miałam przypadek już pełnoletniej, ale nadal nastoletniej dziewczyny, która musiała zająć się swoim młodszym rodzeństwem (każde dziecko z innego ojca), bo matka poszła w siną dal i dzieciom groził dom dziecka. Patolka, no ale jak można odmówić pomocy tej dziewczynie i tym dzieciom ¯_(ツ)
/¯.
@arinkao Tak szczerze, to nie wstyd Ci takie nieładne rzeczy pisać? Mam nadzieję, że to wynika tylko z braku kultury, a nie z bycia nieszczęśliwą. Pamiętaj, że po drugiej stronie ekranu też siedzi człowiek, któremu – mam nadzieję – takich brzydkich rzeczy na żywo byś nie mówiła. Uciekam z dyskusji, a Ty na przyszłość myśl dwa razy zanim coś napiszesz.
@AlienFromWenus: Wykazujesz cechy wojującej feministki, pielegnujesz w sobie męskie cechy, emanujesz męską energią, w przeciwieństwie do kobiecej Agatki.

Te Twoje oddzywki jakim choojem itp. dramat. Masz z problem z byciem kobietą, jest niebinarna?
@AlienFromWenus

@DEMONzSZAFY: własnie. Baby nie wiedzą nawet że nie muszą tego robić, natłukli im do łba że tak trzeba i robią to bez zastanowienia, bo się mężuś obrazi, teściowa obrazi, ksiądz powie że się bozia obrazi.


@AlienFromWenus no to czyja wina, że ktoś jest tępy i zamiast dowiedzieć się czegoś istotnego woli #!$%@? posty na portalach społecznościowych? Po drugie jest 2023 i nikt normalny nie przyjmuje się zdaniem obcych, no rodzina
@DEMONzSZAFY: własnie. Baby nie wiedzą nawet że nie muszą tego robić, natłukli im do łba że tak trzeba i robią to bez zastanowienia, bo się mężuś obrazi, teściowa obrazi, ksiądz powie że się bozia obrazi.


@AlienFromWenus: jak ktoś nawet nie wie co podpisuje, to już jego problem
Dla mężczyzny kobieta która nie chce zmienić nazwiska albo idzie w dwuczłonowe to potwarz i ciężko z tym handlować


@Dietetyq: podobnie jak golenie pach, sikanie na siedząco, i pewnie jeszcze parę rzeczy by się znalazło... może mycie zębów co najmniej 2 razy dziennie?
Zupełnie nie pojmuje jak można zrezygnować ze swojego ładnego nazwiska dla jakiegoś takiego np. Budza. To poniżające.


@arinkao: Bo może dla niektórych liczy się miłość, rodzina, tradycja itp, a nie posiadanie ładnego nazwiska?
Jak Ci się brzydkie dziecko urodzi to też go wyrzucisz, bo chciałaś ładne? XD
Gdy twoje cycki oklapną a tzipa będzie wyglądała jak Hiroshima po zrzuceniu bomby to nie będziesz mieć nic przeciwko, żeby mąż Cię wymienił na
@arinkao: Wydaje mi się, że chęć zmiany panieńskiego nazwiska na nazwisko męża to dla sporej części kobiet jeden z elementów manifestacji wejścia w związek małżeński. Taki sam jak chwalenie się pierścionkiem zaręczynowym czy demonstrowanie fotek ze ślubu/wesela.

Nazwisko każdy może sobie dobrać jakie chce, obie strony mogą nawet przyjąć całkowicie nowe i spełniające w 100% ich oczekiwania estetyczne. Jest to tylko i wyłącznie ich sprawa. Wzorem poprzedników bawi mnie jedynie ta