Wpis z mikrobloga

@Tywin_Lannister

To masz błędne wyobrażenie o nieszczęśliwych związkach, te najbardziej #!$%@? są najbardziej pokazywane. Siedzą sobie w domu i są szczęśliwi, już #!$%@? w ten tryb życia. Ona #!$%@? dwie pizze, on poleży na wersalce i #!$%@? jaja, ważne że się dogadują.
@Tywin_Lannister

Narracja Mirka jest inna. A chłop wybrał to ma. Nie rozumiem ludzi którzy tkwią w gównie i nigdy nie zrozumiem, wiesz, kiedy wchodzę w błoto to wymieniam buty, kiedy tkwię w #!$%@? związku to #!$%@?.

Zawsze są dwie wersje, pierwsza wersja należy do byłej żony/kobiety, druga należy do znajomych/rodziny. Nie ma czegoś takiego jak związkowa wersja faceta.
@Tywin_Lannister @Notabene @PodniebnyMurzyn
Tak drogie Miraski wygląda depresja. Wypadałoby by najpierw wykopać partnerkę do psychiatry aby ocenił czy to choroba, czy zwykłe lenistwo.

Moja była żona miała w pewnym momencie dokładnie tak samo. Ostatecznie poszła na terapię na której doszła do wniosku, że to moja wina i sama rzuciła papierami rozwodowymi - to była najlepsza rzecz, jaką dla mnie zrobiła przez całe życie, jakby nie patrzeć mój problem rozwiązał się "sam". (