Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#tinder #seks #zwiazki #feels

Mirki, w jaki sposób badacie czy laska miała bogatą przeszłość seksualną? Przecież praktycznie żadna Wam o tym nie powie, co najwyżej „nie mam dużego doswiadczenia”. Mam taki przypadek u siebie, że poznaliśmy się jakiś czas temu na Tinderku. Spotykamy się regularnie od 4 miesięcy. Pod kątem zaangażowania uważam, że jest ekstra - pisze, dzwoni, wychodzi z propozycjami wyjścia, zaprasza na wesele przyjaciół czy wspólne wakacje. Jakiś czas temu odbyła się ważna rozmowa „dokąd zmierzamy” i wówczas pojawiły się u mnie natarczywe myśli na temat jej przyszłości. Nie przeszkadza mi, że miała wcześniej chłopaków, ale boje się, że ta liczba może przekroczyć mój próg akceptacji i wówczas chciałbym to uciąć stosunkowo szybko. Laska nie jest z tych cichych szarych myszek, wprost przeciwnie - typowa ekstrawertyczka z gronem znajomych, również mężczyzn. Wydaje mi się, że lubi otoczenie facetów nawet bardziej niż kobiet. Doradźcie coś Mirkowi, w jaki sposób dyskretnie badacie sytuacje? Ja mam 27, a ona 28 lat.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 63
@mirko_anonim: teleskop z dobrym przybliżeniem mordo ogarnij sobie, i tym teleskopem musisz spojrzeć w jej narządy rozrodcze tam daleko hen hen będzie normalnie na samym końcu na ścianie cyfra/liczba wybita, bo to wszystko się normalnie zapisuje właśnie, żeby nie było oszukiwania żadnego albo coś, to jest transparentne, tylko trzeba wiedzieć właśnie gdzie szukać.
z fartem
@mirko_anonim: pierwszy sposób, łatwiejszy - to nawiązujesz po kolei kontakt z jej wszystkimi znajomymi na fejsbuku. Po prostu piszesz "heja, co tam, jestem chłopakiem (dajmy na to) Karoliny". Taka osoba oczywiście reaguje przyjaźnie, może z lekkim zdziwieniem o #!$%@? chodzi, ale dobra, zaczyna z Tobą pisać. No i po małym small talku o pogodzie, czy o aktualnej sytuacji politycznej w Gruzji, po prostu przechodzisz do rzeczy: "ej, a mam jeszcze takie
Laska nie jest z tych cichych szarych myszek, wprost przeciwnie - typowa ekstrawertyczka z gronem znajomych, również mężczyzn. Wydaje mi się, że lubi otoczenie facetów nawet bardziej niż kobiet. Doradźcie coś Mirkowi, w jaki sposób dyskretnie badacie sytuacje? Ja mam 27, a ona 28 lat.


@mirko_anonim:
w tym wieku coś koło 50ciu pewnie

Sprawdź
a) rodzinę.
b) znajomych.
c) socjale
d) byłych
@mirko_anonim:
Zazwyczaj kobiety z dużym przebiegiem często porównują nas do innych facetów, warto też zwrócić uwagę na to jak patrzy na innych facetów. Plus łatwiej im się zdystansować od obecnego partnera i podchodzą do seksu czy całowania bardziej mechaniczne.
No i zamiast pytać wprost warto taktycznie wybadać jakie ma podejście do seksu, jeżeli np poruszy się temat wysokiego przebiegu, a ta zareaguje intensywnie, zacznie wyzywać od tyranów i bronić rozwiązłości to
@mirko_anonim: nie pytaj wprost bo to nie ma sensu. Jest taka zasada że każdy mierzy swoją miarą. Zapytaj "jak myślisz ile facetów miała tamta laska?", zapytaj tak o kilka dziewczyn i słuchaj odpowiedzi. Jej odpowiedzi będą zbliżone do jej własnego przebiegu - spowodowane jest to właśnie mierzeniem swoją miarą. Tylko wybieraj dziewczyny podobne posturą do twojej, bo jak zapytasz o 130kg babke to może odpowiedzieć że zero
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP):

Mirki, w jaki sposób badacie czy laska miała bogatą przeszłość seksualną?


Nie badam, bo mnie żadna nie chce, bo jestem bezrobotnym nieudacznikiem z wyższym wykształceniem, ale gdyby mnie jakaś chciała, to tylko dziewice bym brał pod uwagę, reszta ma wątpliwą przeszłość.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
@mirko_anonim: to jest proste - rozmawiacie o swoim życiu i wyjdzie, że np. miała jednego chłopaka od 17-22 ale rozpadło się bo okazało się np. że on chciał wyjechać z kraju a ona nie wyobrażała sobei życia bez rodziców, rodzeństwa, przyjaciół. Potem z kolejnym była od 23 roku życia do 26 i okazało się, że się nie dogadują, bo na studiach i owszem gość był towarzyski i lubił wyjść, ale po
Zazwyczaj kobiety z dużym przebiegiem często porównują nas do innych facetów


@Errad: powiedziałbym odwrotnie. Bo wiedzą ze seks ma różne barwy i z każdym można mieć inną tecze i to na tym sie warto skupic. Porównywać to właśnie może mimoza z 3-5 bo gunwo umie w łóżku od strony psychologicznej