Wpis z mikrobloga

Lewaki się spłakały do moderacji i wpis usunięty, to napiszę jeszcze raz bez przekleństw.

Spróbujcie otworzyć lokal, w którym będziecie obsługiwać tylko białych heteroseksualnych ludzi. Zakaz wstępu dla czarnych, beżowych i lpg. Zobaczycie, co was spotka. Tymczasem we wspaniałym postępowym, toleranyjnym świecie możecie sobie bezkarnie dyskryminować rodziny z dziećmi i sugerować, że nawet pies jest wyżej w hierarchii.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika
OlaKordasOfficial - Lewaki się spłakały do moderacji i wpis usunięty, to napiszę jesz...

źródło: 20240415_182535

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • 1090
@OlaKordasOfficial: Ty tak na serio xDDD? Jedyny minus takich restruacji jest taki że jest ich za mało. Nikt po ciężkim dniu pracy/nauki nie chcę słuchać w knajpie wrzasków twoich kaszojadów, daj ludziom żyć.
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: nikt nie dyskryminuje rodzin z dziećmi. Rodzice mogą przyjść do lokalu sami. Nie ma problemu. Każdy dorosły człowiek może wejść do takiego lokalu bez względu na rasę, poglądy, wyznanie, płeć czy orientację seksualną. Dzieci hałasują, dla dzieci trzeba mieć menu, krzesełka, jakiś kącik, a tak jest cisza, spokój i kultura.
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: Bo z reguły nie umieją się zachować? Te stereotypy nie wzięły się znikąd. Tak samo jak widzisz cygana to odruchowo łapiesz się za portfel. Dlaczego para z dwójką dzieci marzy o romantycznej kolacji tylko we dwoje, żeby chociaż na jeden wieczór odstawić dzieci do dziadków/rodziny? Bo chcą mieć święty spokój, czas tylko dla siebie.
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial:

Ale ja robię wszystko, by moje kaszojady były grzeczne. Dlaczego ktoś z góry zakłada, że będą się źle zachowywać i zakazuje im wstępu?


Po twoich wpisach na wykopie mogę dać sobie rękę uciąć, że są tak samo #!$%@?ęte jak ich mamusia xDD
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: o niczym innym nie marzę, niż o tym bym w trakcie konsumpcji jakiegoś dania, musiał słuchać darcia #!$%@? jakiegoś gówniaka, albo nie daj boże żeby wszedł w jakąkolwiek interakcję ze mną.

Tak samo nie chcę kundla między nogami.

Jeśli właściciele obu potrafią je upilnować, to mogą siedzieć nawet stolik obok.
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: ale "czarni, bezowi, lpg" i inne basniowe stwory, o ktorych piszesz umieja sie zachowac, w przeciwienstwie do dzieci. Ja rozumiem, ze mozna zamknac swoje zycie w czterech scianach i wykopie, czytac tylko o zlych muzulmanach, ktorzy obcinaja glowy i czarnych, ktorzy gwalca, ale swiat nie jest czarno-bialy-dobry-zly. :D
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: Ja tam jestem za knajpami z psami i bez dzieci, za takimi z dziećmi bez psów czy taka tylko dla krasnali z morii . Niech właściciel decyduje jaka chce i dla kogo prowadzić działalność.Panstwo ma być dla wszystkich rowne i sprawiedliwe biznes nie musi ba obecnie już często nie jest jak np darmowe wejścia do klubów Kobiet (jak widać. Ekonomicznie ta nierówność się spina więc sama sobie radzi z istnieniem)
  • Odpowiedz
  • 8
@UschiOtze wychowany pies nie bierze się z nikąd, tak jak rowydrzony bachor. Dzieci i psy trzeba wychować. Dziecku też trzeba pokazać jak ma się zachowywać przy jedzeniu, bo one kopiują zachowania swoich rodziców.
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: jeżeli mamy zajęcia sportowe tylko dla dzieci w określonym wieku to znaczy że są one jakoś wyżej w hierarchii? Niech każdy sobie tworzy przestrzeń komfortową dla kogo chce. I nie jest to dobre porównanie - przestrzeń bez czarnoskórych to nie jest tworzenie komfortowej przestrzeni bo rasizm to jakieś urojenia. Ale są takie przestrzenie jak strefa ciszy (w pkp, w saunach), więc taka restauracja pośrednio jest taka strefa ciszy.

To nie
  • Odpowiedz