Wpis z mikrobloga

jeśli potrzebujesz religii do odróżnienia dobra od zła to nie wiem czy dobrze to o Tobie świadczy


@Mannequeen: jesli mowisz o doroslym to rzeczywiscie ale jesli chodzi o dzieci to sprawa jest zupelnie inna. Zdecydowanie wole, zeby moje dziecko chodzilo do kosciola gdzie uslyszy, ze dobrze jest pomagac innym,sluchac rodzicow itd. niz na wystepy drag queen, z ktorego moze jedynie wyniesc chec zmiany plci
@Fipaj:
Drogi człowieku:

chrześcijaństwo niesie ze sobą pewne wartości, np. rozróżnianie dobra od zła

Dobro z perspektywy wiary, nie musi być dobre z perspektywy innej wiary lub innej kultury, zasad, mody.
Kiedyś składano ofiary z ludzi, krzyżowali lub palili na stosie za czary, opętania.
Kiedyś za nie przestrzeganie zasad wiary, były różnego rodzaju kary.
Chrześcijaństw opiera się na kreacjonizmie, a to jest pseudonauka.
Innymi słowy wiara okłamuje wyznawców informacjami sprzecznymi z
@BlueTony: taaa, ale co to za zagrożenie w porównaniu z ludźmi wyuzdanymi seksualnie, którzy granice swobód i moralności mają za nic (nie to nie księża, może z małymi wyjątkami, które lgbt przyjęłoby z otwartymi rękoma).

Wolałbym być wybiczowany na niby, niż wyruchany na prawdę.
@PoteznaBorowka: powinien się słuchać i nie myśleć. Ale gimbo ateistą nam się trafił.

Idiote katolika i Idiote a teiste łączy zaskakująco wiele, pierwszy wierzy ze w biblii są tak nie możliwe rzeczy że tylko bóg mógł to stworzyć, drugi że w biblia są tak nie możliwe rzeczy że nie mogly się wydarzyć. Poza tym jednym różnica oboje są mentalnie na poziomie 8 latka, w Twoim przypadku takiego któremu ktoś powiedział tak
@skullc64: chłop w makijażu, strasznie to wyuzdane seksualnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To wy robicie ze wszystkiego, co inne jakieś deprawacje seksualne zagrażające światu.
Jeden ksiądz pedofil nie czyli wszystkich księdzy pedofilami, tak samo jeden zjeb ze świata drag, nie sprawia, że wszyscy tylko myślą o zdeprawowaniu dzieciaków. Zanim zaczniecie generalizować, poświęćcie chociaż 5 minut na research co to w ogóle jest.
Człowiek wierzący powinien jedynie się słuchać, nie myśleć samemu.


@PoteznaBorowka: I przypomnij mi ilu soborów i ilu lat potrzebowali hierarchowie kościoła, żeby dokładnie ustalić co Jezus miał na myśli?

Wszystkim tam udało się być w danym momencie natchnionymi przez Ducha Świętego, czy myśleli samodzielnie i logicznie? Np. ustalając kiedy Jezus przebywał na ziemi w naturze ludzkiej, kiedy boskiej, a kiedy mieszanej? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
Samodzielne myślenie dosłownie wypędza cię z raju, do świata w którym musisz zacząć czuć empatię do innych, myśleć abstrakcyjnie stawiając się na miejscu innych, aby znalezc "dobro i zlo". Tutaj powinienem skończyć bo brzmi to mocno jak lewacka ideologia ( ͡° ͜ʖ ͡°) (mimo że pewnie zaraz wyciągniesz jakieś drag queeny czy inna Julkę z 50 zaimkami z Twittera żeby pokazać że każdy niewierzący jest #!$%@?)


@PoteznaBorowka:
katole jak zwykle uzurpują sobie monopol na moralnosc

zdradze Ci tajemnice - nie potrzebuje waszych smiesznych wierzen w ludzika z brodą w niebie czy jakichkolwiek innych latających spaghetti zeby wiedziec co jest dobre a co złe, wystarczy mi polskie prawo


@Viktor7874: Spokojnie ateisto, nie denerwuj sie. Jak bym ci teraz #!$%@? reke przy dupie za kradziez, to uznalbys, ze to kara jest dla ciebie wlasciwa xD?
@BlueTony: to ruski troll. Nie odpisywac

Tutaj jest czterolatka

https://twitter.com/kasiababis/status/1660939768052568064
jako czterolatka w przedszkolu grałam ciężarną Maryję na jasełkach i za kotarą udawałam że rodzę małego Jezuska którego potem co niedzielę widziałam wiszącego na krzyżu ale macie rację jakbym zobaczyła drag queen to dopiero by mi namieszało w głowie