Wpis z mikrobloga

@BlueTony Mamy rację, tak. Na pewno Ci tłumaczono czym jest wiara i religia. Jak by do mojego przedszkola przyszedł chory psychicznie zbok, ubrany koszmarnie jak dzieka, zrobił twerking i udawał kobietę, choć widać że to facet, to by mi namieszało w głowie.
@BlueTony: chłopie po drag queen to sie spedalisz tylko i kuska bedzie ci stawac na widok mezczyzn

nie porównuj inscenizacji do prania mózgu w imie tworzenia nowych pederastów dla siebie

wiem ze katole w ten sposob tworza nowych katoli - ale nie porównuj tworzenia nowych pederastów - to inne bajki
@BlueTony:

Ale rozróżniasz jednorazowe bycie amatorskim aktorem od ideologii LGBT gdzie normalne według nich będzie to że np. stary 60 letni zboczeniec powie że identyfikuje się jako kobieta i rozbierze się w damskiej przebieralni na basenie w obecności twojej 7 letniej córki?
Czy jesteś za głupi żeby pojąć różnicę?
Nie odpowiadaj. To było pytanie retoryczne.
@Ogau @Eskim0s @Kwazariusz @czlowiekzcegla @robert5502 @kszaku @PoteznaBorowka: chodziło o różnice między chrześcijaństwem a przebierańcami z LGBT, którzy są biegunowo odlegli od rozpoznawania dobra. Rozpisałeś się jeden z drugim nie na temat. Siadać, pała.

@artiom143: udowodnij mi, że reprezentuję pogląd w stylu: "chrzescijanstwa ksiadz pedofil = dobro, gej = zło najwieksze" albo wyjaśnij cel tej swojej żałosnej, prymitywnej, chamskiej, tępej, obrzydliwej i typowej dla środowiska LGBT manipulacji.

@Mannequeen: skąd taki