Wpis z mikrobloga

10h pracy to chcą chyba tylko ludzie co nie potrafią sobie zorganizować dnia po pracy xD przecież jak zaczynasz robotę o 9, to skończysz ja o 19, a gdzie czas potem na zajęcia po pracy? xD


@veracholera: jak zaczynasz o 7, to skończysz o 17 i nawet jeszcze wieczór zostanie. Za to będziesz miał 3 dni wolnego w każdym tygodniu. Nie wszyscy mają takie zajęcia, które da się realizować po kilka
  • 34
@bartez_94: Dokładnie. 4-dniowy tydzień pracy zrobiłby sporą różnicę. Do dziś pamiętam jak po pierwszym miesiącu stażu (przyszedłem szybciej na prośbę) na 1/2 etatu z rozpoczęciem wakacji zaczęła się jego właściwa część i etat urósł do pełnego. Na koniec dnia miałem takie "o ja #!$%@?ę, tak mam teraz siedzieć? w sumie spokojnie, może się przyzwyczaję" - 6 lat później kompletnie się nie przyzwyczaiłem i jestem tylko 100x bardziej zmęczony.

4x10 biorę w
  • 2
@smokzabojcaludzi: tu się zgadzam w 100% i również widzę to w ten sposób.

Dodam też, że ostatnio pomyślałem, że wrócę do nauki języków. Na etapie szkoły oprócz standardowego zestawu jeździłem np. na olimpiady z niemieckiego i bardzo dużo w tym kierunku robiłem. Chciałem ruszyć teraz hiszpański, ale doszło do mnie, że nie ma szans, że poświęcę nauce języka chociażby ułamek czasu jaki poświęcałem w szkole - a nie lubię się oszukiwać,