Mireczki, może miał ktoś podobną rozterkę - mianowicie w salonie nad drzwiami balkonowymi idzie przy samym suficie rura od rekuperacji o średnicy 20 cm. Zastanawiamy się czy najlepszym wyjściem będzie podwieszenie całego sufitu (275 cm wysokości) w dużym salonie ok. 40 m czy po prostu zabudowanie tej rury kartongipsem 20x20cm i wypuszczenie z niego karnisza z zasłonami. Miał ktoś może podobny problem i może doradzić co sprawdziło się najlepiej (chętnie zobaczę zdjęcia)?
@g0blacK: w ogóle tak zje*bali tę apkę wp pilot, że to hit. Kilka lat temu ta apka była super przyjazna, wszystko było takie jak miało być. Teraz to tragedia
Mirki, ostatnio pisałem posta, że szukam projektu i wstawiałem przykładowy. Teraz po 2 tygodniach ostrych poszukiwań najbliżej jesteśmy tego: projekt domu
Co sądzicie o tym projekcie i takim układzie? Dom dla rodziny 2+2 - dwie osoby pracujące częściowo zdalnie. Dodatkowo moje pytanie czy w tej kotłowni 5,5m zmieści się pompa ciepła i rekuperator? Zmiany które na ten moment byśmy robili to: 1. Podwyższenie ściany kolankowej nad garażem, żeby strycho/pokój miał więcej powierzchni użytkowej. Będzie tam
Mirki, rozglądamy się z żoną za projektem domu i mam kilka pytań. Patrząc w internecie jest mnóstwo projektów, ale wpadlo nam w oko coś takiego: link 1. Co sądzicie o takim projekcie i ukladzie? Ma jakieś istotne wady na pierwszy rzut oka? 2. Jest tu 150 metrów powierzchni użytkowej. Czy wedlug Was jest sens wydać więcej $ i budować 200m? Ten projekt wydaje się mega pojemny jak na te 150 metrów, bo
@thcl: piszesz o tych pokojach w kontekście tych mebli dla krasnali? 2 pokoje po 16m i 2 po 13m, jeden 10m to przecież nie są małe pokoje (poza tym 10 metrowym)
✨️ Obserwuj #mirkoanonim Dostałem ofertę na stanowisko "Java Developer - Senior I". Co oznacza to "Senior I"? Nie znalazłem w internecie takiego oznaczenia poziomów seniority.
Mirki, Od 1,5 roku jestem analitykiem danych. Pracuję głównie w SQL i powerBI. Od początku analityka danych traktuję jako przystanek i trochę łatwiejsze wejście do data engineeringu, z tego też wzgledu niedługo kończę studia podyplomowe na PW Big Data. Studia te są dość mocno oparte na AWS i pomyślałem, że może warto by było zrobić certa AWS Data Engineer Associate, żeby przebić się przez gąszcz chetnych. Ofert na juniora praktycznie brak. Czy
@czaari: Ten data engineer nie jest jakoś mega trudny. Jest troche ogólnych serwisów typu ECS, DDB, Lambda czy S3 (chociaż tutaj bardziej pod Iceberg i data lake). No i poza tym bardziej wyspecjalizowane jak Glue czy Redshift. Generalnie nic trudnego jeśli sie przysiądzie chwile
Mirki, kupiłem materac Hilding Flamenco 160x200. Według internetu powinien mieć 22-23cm wysokości, a jak go mierzę to ma ok.20cm. Leży rozłożony już 5 dni. Reklamować to czy tak ma być i ma swoje właściwości?
27 kwietnia zwalnia mi się miejsce w rodzinie Spotify, jeśli ktoś jest chętny to zapraszam. - bez VPN - płatność co 3 miesiące _ #spotifyfamily #spotify #spotifyrodzina
Miał ktoś może podobny problem i może doradzić co sprawdziło się najlepiej (chętnie zobaczę zdjęcia)?