Wpis z mikrobloga

Anna Lewandowska relacjonuje ZMYSŁOWY taniec z HISZPAŃSKIM PRZYSTOJNIAKIEM, ogłaszając że "Kocha katalońskie klimaty".
Mężowi się PODOBA.

To teraz wiemy skąd ta słaba forma chłopa.
Mam nadzieje że chłop jest tak samo mądry jak pewien piłkarz PSG, który cały majątek przepisał matce, bo jego była żona, miała ochotę na część jego majątku.
#mecz #fcbarcelona #lewandowski
rybazryzem85 - Anna Lewandowska relacjonuje ZMYSŁOWY taniec z HISZPAŃSKIM PRZYSTOJNIA...

źródło: temp_file.png460227077574256348

Pobierz
  • 82
@rybazryzem85: Lewy w tej Barcelonce szoruje po dnie jeśli chodzi o football. Chyba tylko pierwszy sezon w Borussi Dortmund miał gorszy od tego (Ekstraklasy nie licze, bo to nie jest poważna liga na europejskim poziomie). Za to Ania widać zadowolona i w siódmym niebie. Wiadomo już chyba, skąd u Roberta takie parcie na transfer do Hiszpanii, przed wygaśnięciem kontraktu z Bayernem ;) ;)
@Tymczas0wy: gdyby Robert został w Lechu i skupili by się na karierze Lewej,to dziś by o dziku nikt na świecie nie słyszał,a jego żona by stała w kolejce do Mopsu po 500+
Takie by właśnie pieniędze zarobiła na karate,ostatnio słuchałem podcastu jak była i Wojewódzkiego i Kędzierskiego i rozbawiła mnie jak powiedziała że Dana White chciał jej dać kontrakt w UFC xD
@przeciwko78 @curtao nie wiem na ile można to nazywać afera, raczej kwestia tego że nasi Beckhamowie są mocno omawiani w memach xD ale prawda jest taka, ze taki taniec jest mocno zmysłowy, jego cała "fajnosc" opiera się o relacje damsko-meska i lekka erotyke, dlatego w głupich komediach romantycznych o tańcu głowni zakochani bohaterowie tańczą coś takiego, a nie poloneza xD ja nie chciałbym żeby moja baba w taki sposób tańczyła z innym
@rybazryzem85: a nie pamiętacie wykopki, że Iga Świątek (tak ta Iga) wspominała coś, że jest w kontakcie z Lewym. I tutaj mogliby wskoczyć fani Lewandowskiej i skomentować, że w sumie to jej mąż z "obcą kobietą", także ten. Jeśli im to odpowiada, to w czym problem.