Wpis z mikrobloga

Anna Lewandowska relacjonuje ZMYSŁOWY taniec z HISZPAŃSKIM PRZYSTOJNIAKIEM, ogłaszając że "Kocha katalońskie klimaty".
Mężowi się PODOBA.

To teraz wiemy skąd ta słaba forma chłopa.
Mam nadzieje że chłop jest tak samo mądry jak pewien piłkarz PSG, który cały majątek przepisał matce, bo jego była żona, miała ochotę na część jego majątku.
#mecz #fcbarcelona #lewandowski
rybazryzem85 - Anna Lewandowska relacjonuje ZMYSŁOWY taniec z HISZPAŃSKIM PRZYSTOJNIA...

źródło: temp_file.png460227077574256348

Pobierz
  • 82
Ja #!$%@? czy nikt na prawdę nie zakłada ze ten tancerz jest gejem xD? Byliście wy kiedyś w Hiszpanii? Tacy piękni chłopcy jak ten ze zdjęcia to zazwyczaj właśnie geje, statystyczny Hiszpan to niski typ o przeciętnej urodzie xD
@rybazryzem85 nie, żeby coś, ale Hakimi został przez inną dziewczynę posądzony o gwałt (czy był to inna sprawa), więc ta jego była żona raczej miała powód do rozstania się, po tym gdy ją zdradzał.

A z tym przepisaniem majątku na jego matkę coś mi nie gra. Jego matka jest na liście płac PSG?
@szybki_zuk: Spora część wykopu już dawno ocipiała. Tutaj ostatnio jest ciągły zalew (znacznie większy niż dawniej) wpisów i znalezisk pokazujących, że Polki to p0lki, a baby ogólnie to najgorsze co mogło sie facetom przytrafić, a skoro teraz nawet żona Lewego chodzi na lekcje tańca to na pewno go zdradza to i pospolity facecik z wykopu nie ma już kompletnie żadnych szans.

Jak na mnie to nie jest żaden przypadek, że takie
@przeciwko78 @smutnykapturek
Bo w głowie wielu osób jest bardzo proste przełożenie - z tańcem mieli głównie styczność ogladajac ludzi na imprezach. A tam przecież większość facetów idzie bardziej z nastawianiem (nadzieją) na podryw, kobiet również. Więc sobie przekładają takie 1 do 1 na wszelkie formy zmysłowego tańca i wychodzą z założenia, że jak ludzie tak tańczą ze sobą to pewnie zaraz wylądują w łóżku albo przynajmniej chętnie by to zrobili.
Ja dla
@venomik no ja nie wiem, ja bym z siostrą nie tańczył w taki sposób że dłonią dotykam ja po dekolcie i muskam kroczem o jej tyłek, może w alabamie to normalne albo ja jakiś konserwatywny xD

Ale jak mówię - nie znam się na tańczeniu, moje tańczenie to obkrecenie panna, może jakbym potrafił to nagle by się postrzeganie świata zmieniło
@yahoomlody: Ja też. Ale z premedytacją podałem najbardziej skrajny przykład jaki znam. W sensie: zmysłowy taniec może być aż do tego stopnia być tylko gra aktorską, aż do tego stopnia może tam nie być zupełnie erotyki i fizycznego przyciągania, mimo tego jak wygląda.
Chociaż nie, mam inny przykład. Od pewnego czasu tańczę tango argentyńskie. Daleko mi od poziomu zaawansowanego, ale się staram.
Swego czasu trafiłem na festiwal tanga argentyńskiego, pierwszy w
@rybazryzem85: to co Lewandowska trenuje to taniec wywodzący się z Dominikany - bachata. Ludzie tańczą to na całym świecie i jakoś się nałogowo przez to nie zdradzają.

Sugerowanie, że ktoś trenuje bachate od razu zdradza męża jest tak samo mądre, jak sugerowanie, że dziewczyny ćwiczący pole dance to dziwki i striptizerki.
@WUJICO: Paradoks tkwi w tym że hiszpanki czy włoszki z kolei gardzą swoimi, wyrzucając szereg ich wad jak asy z rękawa. U nas to klasycznie trawa bardziej zielona po drugiej stronie xD