Wpis z mikrobloga

Czemu polki nie dbają o siebie? Notorycznie na #tinder przewijam w lewo ulańce w ilościach hurtowych, kiedyś tak nie było a grubaski jak już to miały fotke ewentualnie badoo na tinderku zawsze był ten bardziej premium sort teraz dosłownie jedna na pięć nie jest gruba xD napuchnięte poliki, wielkie łapy, bebzun i mam filtr na 18-25 więc to są młode kobiety a już upasione. Uprzedzając ból dupy Mirabelek to wiem że polacy mają zakola, też są grubi i nie myją zębów ale nie o nich mowa xD

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #badoo #podrywajzwykopem #p0lka
imargam_2137 - Czemu polki nie dbają o siebie? Notorycznie na #tinder przewijam w lew...

źródło: 1_1467983398

Pobierz
  • 62
@imargam_2137: Prosta odpowiedz, atrakcyjne kobiety przestały tam wchodzić, bo czują się osaczone przez wylęgarnie napaleńców (bo nie muszę tłumaczyć jak wygląda dzisiejszy rynek matrymonialny.) Faceci są w dzisiejszych czasach tak zdesperowani, że to jest dramat. Kiedyś wrzucałem w celach eksperymentu taką grubą babę z petem w mordzie jakieś 1,5/10 z wyglądu i jeszcze na ironie miała zdjęcie w jakiejś zapyziałej budzie. Wniosek eksperymentu był szokujący w ciągu kilku godzin dostała chyba
@imargam_2137:
Fajnie jeszcze jeść wartościowe posiłki, a nie być na diecie czokoszokowej 1600 kcal. Po insulinowym piku zaraz znowu będziesz chciał coś zjeść. No i można jeść 3 czekolady dziennie i chudnąć, tylko czy to zdrowe? Przeważnie to nie zrzucenie wagi jest problemem, tylko utrzymanie po zrzuceniu. Jak ktoś nie zmieni swoich nawyków i nie nauczy się jak jeść wartościowe posiłki, to szybko wróci do tego, co było.
@imargam_2137: Sama prawda co napisałeś. Sam trenuję wiele lat, chodzę na siłownie i generalnie większość moich znajomych ma naprawdę dobre sylwetki, bo coś trenują. Z laskami jest inaczej, siedzą przed netflixem XD Kobiety dzielą się na 3 kategorie

Ładna buzia , ale chuda i 0 pracy nad ciałem
Laska skinny fat, czyli typowy flak
Ulaniec, który nosi spodnie z wysokim stanem i ma odstający bebech na wysokości krocza.

To straszna tragedia,
@imargam_2137: Korzystałem z tindera dobre 4 lata temu więc może coś się zmieniło, ale tak to były normalne.

Może jedna na 8 była legit gruba.
Myślę, że to kwestia diety obrotowej, małej ilości ruchu. Siłownie są też mniej atrakcyjne dla przeciętnej kobiety niż faceta. No i też społecznie się inaczej przyjęło. Gruba kobieta jest mniej akceptowalna niż gruby facet, przez co bardziej zwracasz na to uwagę. Statystyki mówią, że grubych mężczyzn