Wpis z mikrobloga

Czemu polki nie dbają o siebie? Notorycznie na #tinder przewijam w lewo ulańce w ilościach hurtowych, kiedyś tak nie było a grubaski jak już to miały fotke ewentualnie badoo na tinderku zawsze był ten bardziej premium sort teraz dosłownie jedna na pięć nie jest gruba xD napuchnięte poliki, wielkie łapy, bebzun i mam filtr na 18-25 więc to są młode kobiety a już upasione. Uprzedzając ból dupy Mirabelek to wiem że polacy mają zakola, też są grubi i nie myją zębów ale nie o nich mowa xD

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #badoo #podrywajzwykopem #p0lka
imargam_2137 - Czemu polki nie dbają o siebie? Notorycznie na #tinder przewijam w lew...

źródło: 1_1467983398

Pobierz
  • 62
@imargam_2137: a co jeżeli jest odwrotnie? Dałeś sobie wmówić przez mainstream, że dorzeźbione kobiety są najpiękniejsze i najlepsze do rozrodu, a prawda jest taka, że 90% odchudzających się kobiet walczy z problemami hormonalnymi typu brak miesiączki i inne tego typu rzeczy. Zostałeś zmanipulowany i tyle.

To jest "Wenus z Willendorfu". Bogini i matka płodności. Każdy samiec w głębi duszy wie jaka kobieta jest najlepsza do rozrodu, więc przestań szerzyć te swoje
zjadlbymcosdobregoalejestemnadiecie - @imargam_2137: a co jeżeli jest odwrotnie? Dałe...

źródło: reterete2

Pobierz
@imargam_2137: normalnie jakby lód ją zobaczył to by się załamał, więc ją puścili na sztuczne lodowisko. Takie wciskania kitu jest cała masa, w Polsce może to jeszcze nie jest takie widoczne, ale wystarczy pooglądać różne seriale zagraniczne to mózg się pali.
Swoją drogą to wszędzie ludzie tyją bo nie mają tyle ruchu co kiedyś, laptop, tablet, fejsbuki, żarcie wszystkiego co popadnie. Nikt nie krytykuje, a jeszcze zachęca.
@zjadlbymcosdobregoalejestemnadiecie: ale nie projektuj swojego fetyszu na innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie trafiłeś bo totalnie nie podoba mi się dorzeźbiona kobieta w stylu fitnessiary tak samo jak sobowtórka Jabby The Hut wole szczupłe średniego wzrostu kobiety i nikt mnie nie zmanipulował tylko mam gust przeciętnego faceta na tym globie. Wiem że odpisuje na zarzutkę ale jak faktyczniesz kręcisz śmigłem pod podlane odyńce to mogę jedynie
@imargam_2137: mam taką w firmie, z twarzy spoko, ale za dużo kg i kiepskie podejście do ludzi, nikt długo nie wytrzyma.
Ja nie potrzebowałem spasionej bo są pewne kryteria: ma pracować, być zdrowa, chodzić po górach, ładna też ma być. Jak się jakaś za dużo nażre to spada mobilność i robi się leniwa, a potem jest gorzej bo dalej je i zaczynają wychodzić problemy zdrowotne.
@imargam_2137:
Sporo ludzi w Polsce nie ma pojęcia jak przygotować zbilansowany posiłek. Nie mają też zaszczepionej jakieś sportowej pasji, bo na wychowaniu fizycznym nauczyciel rzucał piłkę do nożnej i „no grajcie”, więc raczej grali faceci. Rodzice też nie zainteresowali żadnym sportem i jest jak jest. Ja sama zanim się nauczyłam jak ćwiczyć i w ogóle jakie sporty lubię oraz jak przyrządzać jedzenie, to wypróbowałam chyba wszystkie diety z neta, a na
@imargam_2137: w jakim jeziorze łowisz takie ryby biorą. Na tinder lecą dupy ktorym w inny sposób nie wychodzi dlatego jest tego dużo. Też filtrowałem po grubości ud a i tak kilkukrotnie się naciąłem i #!$%@?łem po kilku minutach spotkania. Dlatego to usunąłem. Druga sprawa że faktycznie ogół społeczeństwa kobiet robi się spasiony. Orki wsłuchały się w narracje ciało pozytywnych, o facetach co lubią duże dupska, więc #!$%@?ą cukier, jeżdżą autem i
@not_enough: trochę to brzmi jakby prawidłowe BMI to był jakiś święty gral, przecież nie mając jakichś chorób które spowalniają metabolizm wystarczy umieć liczyć a potem wyliczyć sobie deficyt kaloryczny i mniej żreć. Nawet ćwiczyć nie trzeba jeśli ktoś chce być po prostu szczupły a nie umięśniony xD