Wpis z mikrobloga

Czemu polki nie dbają o siebie? Notorycznie na #tinder przewijam w lewo ulańce w ilościach hurtowych, kiedyś tak nie było a grubaski jak już to miały fotke ewentualnie badoo na tinderku zawsze był ten bardziej premium sort teraz dosłownie jedna na pięć nie jest gruba xD napuchnięte poliki, wielkie łapy, bebzun i mam filtr na 18-25 więc to są młode kobiety a już upasione. Uprzedzając ból dupy Mirabelek to wiem że polacy mają zakola, też są grubi i nie myją zębów ale nie o nich mowa xD

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #badoo #podrywajzwykopem #p0lka
imargam_2137 - Czemu polki nie dbają o siebie? Notorycznie na #tinder przewijam w lew...

źródło: 1_1467983398

Pobierz
  • 62
@sylwek2k: no nie wiem czy to powód do smutku to tak jakbyś miał do wyboru dzień w dzień jeździć seicento w korkach i w upale albo co weekend pobujać się mustangiem bez dachu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a taką ulaną loche też nie walą Chady tylko jakieś Mirasy którym wystarczy żeby laska oddychała i miała dziure
prawidłowym BMI


@imargam_2137:
Nie ma czegoś takiego jak prawidłowe BMI, bo BMI to miara statystyczna. Masz na myśli średnie BMI.
To raz. Dwa, BMI kompletnie nic nie mówi o budowie ciała, więc nie wiem jak można woleć coś co może wyglądać tak, albo równie dobrze tak: (ta sama osoba, ta sama masa, ten sam wzrost, to samo BMI - wg twojego cudownego wskaźnika ma "nadwagę")
brass - >prawidłowym BMI

@imargam_2137: 
Nie ma czegoś takiego jak prawidłowe BMI, b...

źródło: 9f7e275746a4215c2dffada951

Pobierz
@Qullion: najśmieszniejsze i w sumie smutne jest to że niektóre grubaski są na prawdę urodziwe tylko dla większości facetów są z miejsca skreślone przez to że nie dbają o siebie


@imargam_2137: odpowiem Ci, dlaczego są grube.. ja co prawda starsza, ale Covid dał mi tak w kość m.in. w kilogramach, jak nigdy wcześniej. Te młode kobietki z jednej strony miały lepiej (nadal szkoła, studia, więcej znajomych), ale z drugiej gorzej..
co racja to racja najgorsza jest reklama podpasek z tym ogromnym lodołamaczem


@imargam_2137:

normalnie jakby lód ją zobaczył to by się załamał, więc ją puścili na sztuczne lodowisko. Takie wciskania kitu jest cała masa


@Qullion: swoją drogą jak perfidnie korporacje wykorzystują ten trend bodypositive. Tak kobieta ma bardzo ładną buzię. Prawdziwego bazyla by nie pokazali, bo można sobie pieprzyć o akceptacji swojego ciała, ale firma nie chce kojarzyć swoich produktów
@imargam_2137: tak jak wyżej, nie dbają bo nie muszą, za dużo spermiarzy. Mam kumpla który w wieku 40lat zaczął kobiety szukać bo stwierdził że nudno samemu, ogarnięty, praca nie jakaś wybitna bo monter instalacji elektrycznych, własny mały domek, i znalazł. w zeszłoroczne wakacje. Ja #!$%@? baba nie dość że brzydka i gruba to po przejściach, trójka dzieci każde z innym, z czego jedno niepełnosprawne, #!$%@? wie kto się nią (tą córką)
@euphoriatears: no to miło słyszeć bo ta jedna chuda na 5 grubych zazwyczaj jest niezłą petardą (i nie są to fejki bo mają podpięte sociale) u mnie jest skrajność albo są premium baby jak z okładki albo ulańce, apka praktycznie nie pokazuje mi dziewczyn przeciętnej urody