Wpis z mikrobloga

Panie ferdku jest afera. Funkcjonuje sobie taki dodatek, który podświetla wybranych wykopowiczów, których w zamyśle autora skryptu należy zakopywać i minusować. Dla testu zainstalowałem dodatek i rzuciłem okiem - oprócz znalezisk z konkretnych źródeł (co jeszcze jest w miarę OK), skrypt zaznacza wybranych użytkowników na zasadzie "wiecie co z nimi zrobić, wszystko na mój koszt" #pdk Działa na głównej, w wykopalisku, w komentarzach i na mirko..

Wołam @Trelik @Hyrkan @alibaski @SezonBurz, którzy są na screenie - jesteście w skrypcie na liście osób zakopywanych.

Hej @wykop @a__s @m__b , wiem że macie na głowie teraz Wykop 2.0, ale manipulacje głosami to też jest ważny aspekt funkcjonowania serwisu jakim jest wykop, bo zniechęca wykopowiczów do publikowania treści.

#wykop #moderacja #moderacjacontent #afera #4konserwy #neuropamanipuluje #manipulacja #prawakijestrobota i profilaktycznie #polityka
L3stko - Panie ferdku jest afera. Funkcjonuje sobie taki dodatek, który podświetla wy...

źródło: neuropa_znowu_manipuluje

Pobierz
  • 96
Hej @wykop @a__s @m__b , wiem że macie na głowie teraz Wykop 2.0, ale manipulacje głosami to też jest ważny aspekt funkcjonowania serwisu jakim jest wykop, bo zniechęca wykopowiczów do publikowania treści.


@L3stko: Dzięki, dobra robota! Nie spodziewam się po tym miejscu niczego dobrego. Jakieś bany z doopy dawane przez moderatorów (de facto cenzorów) na portalu tworzonym przez użytkowników. Śmiech na sali! Ale, dobra nasza, niedługo będą się sami taplać w
@L3stko: główna już od dawna jest prawicowym ściekiem ale proby naprawy tego w ten sposób nie popieram.
Najlepiej to by było ukryć główna i wszystkie posty o niej
@Lipathor: wiem że nie pierwszy, ale chyba pierwszy publiczny. Ciekawe jak zareaguje administracja serwisu. Ciekawe też jak zareagują gdy powstanie skrypt podświetlający treści neur0pków.