Wpis z mikrobloga

Panie ferdku jest afera. Funkcjonuje sobie taki dodatek, który podświetla wybranych wykopowiczów, których w zamyśle autora skryptu należy zakopywać i minusować. Dla testu zainstalowałem dodatek i rzuciłem okiem - oprócz znalezisk z konkretnych źródeł (co jeszcze jest w miarę OK), skrypt zaznacza wybranych użytkowników na zasadzie "wiecie co z nimi zrobić, wszystko na mój koszt" #pdk Działa na głównej, w wykopalisku, w komentarzach i na mirko..

Wołam @Trelik @Hyrkan @alibaski @SezonBurz, którzy są na screenie - jesteście w skrypcie na liście osób zakopywanych.

Hej @wykop @a__s @m__b , wiem że macie na głowie teraz Wykop 2.0, ale manipulacje głosami to też jest ważny aspekt funkcjonowania serwisu jakim jest wykop, bo zniechęca wykopowiczów do publikowania treści.

#wykop #moderacja #moderacjacontent #afera #4konserwy #neuropamanipuluje #manipulacja #prawakijestrobota i profilaktycznie #polityka
L3stko - Panie ferdku jest afera. Funkcjonuje sobie taki dodatek, który podświetla wy...

źródło: neuropa_znowu_manipuluje

Pobierz
  • 96
No takie rzeczy robią zwykle ludzie, którzy w dyskusji są bez szans. Ich specjalność to osiągnąć jak najwyższy poziom w wyrafinowanym poniżaniu rozmówcy ewentualnie właśnie spędzić pół nocy na zakopywaniu znalezisk osób których nie lubią. Specjalnie się nie żalę, bo względna anonimowość tych osób sprawa, że człowiek styka się z prawdziwymi intencjami. Bez pudru zakłamania który stosują na codzień pod nazwiskiem. W Tomaszowie – z którego jestem – jest na przykład facet
kto jest autorem skryptu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@polskabialoczerwoni: autorem sryptu jest strach. Strach przed przegraną w wyborach.

A co do @Moderacja @wykop @a__s @m__b proszę o przyjrzenie się sprawie, a przede wszystkim skryptowi, który powstał, informuję, że zawsze walczyliśmy z manipulacją głosami na wykopie i teraz jest ten moment, żeby dokładnie przyjrzeć się sprawie.
@L3stko: Pięknie znalazłeś.

Od początku upośledzonego Wykopu 2.0. piszę, że jego NAJWIĘKSZĄ zaletą jest to, że lewactwo i #neuropa nie ma już działających skryptów do zakopywania wolnościowego, merytorycznego contentu za pomocą fake kont i multikont. To że taki istniał wcześniej było oczywiste: ledwo coś dodałem, a tu dwucyfrowa liczba zakopów w kilka/kilkanaście minut.

I nagle np. konferencje Konfederacji bez problemu zaczęły wpadać na główną, bo są świetne i zawierające mnóstwo wartościowej