Wpis z mikrobloga

Panie ferdku jest afera. Funkcjonuje sobie taki dodatek, który podświetla wybranych wykopowiczów, których w zamyśle autora skryptu należy zakopywać i minusować. Dla testu zainstalowałem dodatek i rzuciłem okiem - oprócz znalezisk z konkretnych źródeł (co jeszcze jest w miarę OK), skrypt zaznacza wybranych użytkowników na zasadzie "wiecie co z nimi zrobić, wszystko na mój koszt" #pdk Działa na głównej, w wykopalisku, w komentarzach i na mirko..

Wołam @Trelik @Hyrkan @alibaski @SezonBurz, którzy są na screenie - jesteście w skrypcie na liście osób zakopywanych.

Hej @wykop @a__s @m__b , wiem że macie na głowie teraz Wykop 2.0, ale manipulacje głosami to też jest ważny aspekt funkcjonowania serwisu jakim jest wykop, bo zniechęca wykopowiczów do publikowania treści.

#wykop #moderacja #moderacjacontent #afera #4konserwy #neuropamanipuluje #manipulacja #prawakijestrobota i profilaktycznie #polityka
L3stko - Panie ferdku jest afera. Funkcjonuje sobie taki dodatek, który podświetla wy...

źródło: neuropa_znowu_manipuluje

Pobierz
  • 96
Apropo wolności słowa to w wydaniu prawicy wyglada to tak, że ściga się głównie osoby obrażające papieża, burzące pomniki księży pedofilów itp.
Oraz tępi każdy przejaw nowoczesnego wychowania nastawionego na tolerancję.

A już bol dupy o to że Wam zakopują propagandę z TVP to jest szczyt
Tyle komentarzy i nigdzie linku do skryptu a patrząc po liście to całkiem przydatny ( ͡° ͜ʖ ͡°)- choć wolałbym po prostu ukrywanie treści od dzbanów zamiast podświetlania
wykop juz dawno temu przestał być obiektywnym portalem . to że tutaj działa jakis skrypt mam to gdzieś ponieważ wkrótce sie okaże że tutaj pozostana tylko kodziaże i reszta lewaków opłacanych przez moderatora soku z buraka .
czyli opiniotwórczośc portalu zniknie bo na kogo by chcieli wpływac ?
lewactwo i #neuropa nie ma już działających skryptów do zakopywania wolnościowego, merytorycznego contentu za pomocą fake kont i multikont.


@wojtas_mks: Typowe lewactwo jest typowe. Bez oszustwa i manipulacji te zaprzańce nie istnieją.

@L3stko: Największym rakiem tego portalu jest: "znalezisko zostało zakopane". Niech sobie ideologiczne pajace zakopują, ale niech inni też mają prawo się odnieść, a nie na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy". Pamiętam jak mi raz znalezisko zakopali w 5
@L3stko: Jestem w stanie to uwierzyć, bo ja też jestem na tej liście, bo zauważyłem, że cokolwiek bym nie napisał na mikroblogu, w znalezisku to zostane zminusowany, a mój artykuł zakopany