Wpis z mikrobloga

Panie ferdku jest afera. Funkcjonuje sobie taki dodatek, który podświetla wybranych wykopowiczów, których w zamyśle autora skryptu należy zakopywać i minusować. Dla testu zainstalowałem dodatek i rzuciłem okiem - oprócz znalezisk z konkretnych źródeł (co jeszcze jest w miarę OK), skrypt zaznacza wybranych użytkowników na zasadzie "wiecie co z nimi zrobić, wszystko na mój koszt" #pdk Działa na głównej, w wykopalisku, w komentarzach i na mirko..

Wołam @Trelik @Hyrkan @alibaski @SezonBurz, którzy są na screenie - jesteście w skrypcie na liście osób zakopywanych.

Hej @wykop @a__s @m__b , wiem że macie na głowie teraz Wykop 2.0, ale manipulacje głosami to też jest ważny aspekt funkcjonowania serwisu jakim jest wykop, bo zniechęca wykopowiczów do publikowania treści.

#wykop #moderacja #moderacjacontent #afera #4konserwy #neuropamanipuluje #manipulacja #prawakijestrobota i profilaktycznie #polityka
L3stko - Panie ferdku jest afera. Funkcjonuje sobie taki dodatek, który podświetla wy...

źródło: neuropa_znowu_manipuluje

Pobierz
  • 96
@L3stko: @m__b No to teraz przefiltrować znaleziska użytkowników z kodu źródłowego, przeszukać listy zakopujących. Jeżeli jakieś konto zakopało ponad 80% znalezisk kont z kodu źródłowego przez ostatni miesiąc, z miejsca banować jako boty / manipulatorów głosami.

Da się to rozwiązać jednym skryptem i od razu wykop będzie lepszym miejscem. Tak dla wolności słowa, nie dla manipulacji i cenzury
No takie rzeczy robią zwykle ludzie, którzy w dyskusji są bez szans. Ich specjalność to osiągnąć jak najwyższy poziom w wyrafinowanym poniżaniu rozmówcy ewentualnie właśnie spędzić pół nocy na zakopywaniu znalezisk osób których nie lubią.


@Poludnik20: to by tłumaczyło czemu tak właśnie robią osoby z tej listy. Dokładnie tak.
aarahon - >No takie rzeczy robią zwykle ludzie, którzy w dyskusji są bez szans. Ich s...

źródło: zzzzzz

Pobierz