Wpis z mikrobloga

Panie ferdku jest afera. Funkcjonuje sobie taki dodatek, który podświetla wybranych wykopowiczów, których w zamyśle autora skryptu należy zakopywać i minusować. Dla testu zainstalowałem dodatek i rzuciłem okiem - oprócz znalezisk z konkretnych źródeł (co jeszcze jest w miarę OK), skrypt zaznacza wybranych użytkowników na zasadzie "wiecie co z nimi zrobić, wszystko na mój koszt" #pdk Działa na głównej, w wykopalisku, w komentarzach i na mirko..

Wołam @Trelik @Hyrkan @alibaski @SezonBurz, którzy są na screenie - jesteście w skrypcie na liście osób zakopywanych.

Hej @wykop @a__s @m__b , wiem że macie na głowie teraz Wykop 2.0, ale manipulacje głosami to też jest ważny aspekt funkcjonowania serwisu jakim jest wykop, bo zniechęca wykopowiczów do publikowania treści.

#wykop #moderacja #moderacjacontent #afera #4konserwy #neuropamanipuluje #manipulacja #prawakijestrobota i profilaktycznie #polityka
L3stko - Panie ferdku jest afera. Funkcjonuje sobie taki dodatek, który podświetla wy...

źródło: neuropa_znowu_manipuluje

Pobierz
  • 96
Dzięki panie @L3stko. Nawet nie wiedziałem że na nowym wykopie można wylądować na takiej zacnej liście mimo prawie braku aktywności (bo tego gówna nie da się już więcej używać - może raz na kilka dni). Poziom desperacji osiąga coraz wyższy poziom.

Myślę że warto dodać nowe osiągnięcie @wykop - np "hit list" czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@burneddevice @Stabilizator @zatrwazajacy @burneddevice: ja to zjawisko obserwowałem od pewnego czasu. Ciągle zakopywały te same osoby. Dziś z ciekawości zajrzałem do kodu źródłowego tego skryptu i wszystko się wyjaśniło. Lista 98 nicków, które są podświetlane na czerwono.

@sorek @beconase: jak chcecie to róbcie znalezisko. Mnie i tak... zakopią hehe bo jestem na liście ( )
@L3stko: Zero zaskoczenia. Zresztą chyba każdy kto ma oczy, widzi że ten portal po przegranych przez opozycję wyborach 2015 został zasilony i w tej chwili to zwykła szczujnia, nawet poniżej soku z raka, który wyznaczał swego czasu standardy politycznego szambiarstwa. Czasami można tu wejść dla rozrywki, żeby się pośmiać jak to polityczni pałkarze wchodzą w rolę arbitrów elegancji umoralniając na temat szczucia przez inne media, albo dla poczytania jak maksymalnie nietrafione
Panie ferdku jest afera. Funkcjonuje sobie taki dodatek, który podświetla wybranych wykopowiczów, których w zamyśle autora skryptu należy zakopywać i minusować.


@L3stko: po tym co ci użydszkodnicy udostępniają to z chęcią sobie przygarnę ten dodatek, jeszcze kilka nicków wypadałoby tam dopisać i dopiero wtedy ten konfederacko-pisowski qrwidołek będzie dało się przeglądać