Wpis z mikrobloga

Jaki jest sens życia jeśli będąc facetem ma się ze 170 cm wzrostu?
W dzieciństwie będziesz wyzywany od kurdupli, w czasach nastoletnich będziesz pierwszym wyborem do gnębienia przez rówieśników naładowanych hormonami wywołującymi agresję i w dorosłym życiu jedyna partnerką do zaspokojenia wiadomo jakich potrzeb będzie twoja ręką.
#depresja #fobiaspoleczna #samobojstwo
  • 149
Jaki jest sens życia jeśli będąc facetem ma się ze 170 cm wzrostu?


@Glock17: Jak Ci to przeszkadza to skoch sobie no operacje wydłużania nóg. pół bańki i z pół roku rekonwalescencji. W czym problem?
@Glock17: weź skończ #!$%@? OPie, czy oprócz siedzenia ma wykopie coś robisz ? Pracujesz ? Uczysz się ? Chodzisz na spacery, masz jakieś hobby ? Zainteresowania? Czy tylko łeb w ekran i wykop, insta, tik-tok?
Jeżeli na ostatnie pytanie odpowiedz brzmi Tak, to tu jest problem, a nie we wzroście czy charakterze.
@Glock17: masz sprawne nogi? masz sprawne ręce? jeżeli tak to twoim sensem życia możę być chociażby pomaganie innym. Zainteresuj sie tematami ratownictwa, pojedz na jakąś misje humanitarną, jak zobaczysz dzieciaka który ma 7 lat bez butów który już nawet nie ma siły płakać bo jest tak głodny że słania się na nogach to zwyczajnie będzie ci głupio że potrafiłeś napisać post by żalić się na takie nic nieznaczące sprawy.
@Glock17:

Mordo, praca nad sobą, mam tyle co Ty i też miałem z tego powodu ogromne kompleksy, praca nad sobą na przestrzeni paru lat uczyniła mnie zupełnie innym człowiekiem.
@Glock17: znajdź sobie dobrą pracę w której zarobisz 15k. Np naucz sie programować, i tak nigdzie nie wychodzisz bo z takim wzrostem nikt cię nie lubi, więc masz dużo czasu. A, i nie zapomnij o siłce - klata i bicek to podstawa nawet u takich kurdupli jak ty.