Wpis z mikrobloga

Jaki jest sens życia jeśli będąc facetem ma się ze 170 cm wzrostu?
W dzieciństwie będziesz wyzywany od kurdupli, w czasach nastoletnich będziesz pierwszym wyborem do gnębienia przez rówieśników naładowanych hormonami wywołującymi agresję i w dorosłym życiu jedyna partnerką do zaspokojenia wiadomo jakich potrzeb będzie twoja ręką.
#depresja #fobiaspoleczna #samobojstwo
  • 149
@Glock17: To nie jest wina twojego wzrostu. Masa facetów jest niska, wszyscy sobie jakoś radzą. Znam masę knypków jeszcze niższych, większość ma partnerkę, wielu rodziny pozakładane, odsetek taki sam jak u wyższych. W szkołach wielu chuliganów to kurduple, wzrost nadrabiając zażarciem i agresją.
Przestańcie się oszukiwać, że +15 cm odmieniłoby całkowicie wasze życie.
To nie jest wina twojego wzrostu. Masa facetów jest niska, wszyscy sobie jakoś radzą. Znam masę knypków jeszcze niższych, większość ma partnerkę, wielu rodziny pozakładane, odsetek taki sam jak u wyższych. W szkołach wielu chuliganów to kurduple, wzrost nadrabiając zażarciem i agresją.


@Elaviart: Tylko problem jest taki, że Ci faceci zajęli sobie miejsca, gdy demografia i wpływ mediów społecznościowy był znacznie mniejszy. Jeśli chodzi o młodych mężczyzn, to już tak łatwo
@Glock17
G prawda. Wszystko zależy od Ciebie. Fakt, masz trudniej. Sam jestem niski: nigdy nie miałem problemów z dziewczynami a chadem za cholerę nie jestem, przy kasie długo też nie byłem.
@Glock17: życie nie ma sensu w ogóle, wzrost nie ma tu nic do rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To, że ktoś ma 185cm, a Ty masz 170cm to nie znaczy, że on może wszystko, a Ty zawsze będziesz sam. Wiadomo, że będziesz miał ciężej trochę, niektóre laski nie chcą mieć faceta niższego od siebie, ale bardzo dużo dziewczyn ma ledwo 160cm. Sam znam dużo typów w podobnym